پسر نوح با بدان بنشست

پسر نوح با بدان بنشست

علی مطهری بارهاست در مقابل نظر رهبری و شورای امنیت ملی در مورد حصر سران فتنه ایستاده و امروز در جدیدترین سخنان خود مردمی که در یوم الله 9 دی شرکت کردند را شیطان خواند .به گزارش گلستان ما ؛ واقعا جای بسی تاسف دارد که یک نماینده مجلس به همین راحتی درافشانی کرده و به مردمی که در 9 دی برای پیروی از ولایت و بیزاری از سران فتنه به میدان آمدند ، لقب شیطان دهد و تاسف بارتر اینکه وی فرزند کسی است که جزو افتخارات نظام ما به شمار می رود و اینجاست که مثل" پسر نوح با بدان بنشست" معنا پیدا می کند.
علی مطهری نماینده مردم تهران که ابتدا با رای مردم ولایتمدار به مجلس راه یافت اما در میانه راه کم کم بر خلاف آرمانها و اصول انقلاب موضع گرفت تا جایی که بارهاست در مقابل نظر رهبری و شورای امنیت ملی در مورد حصر سران فتنه ایستاده و امروز در جدیدترین سخنان خود مردمی که در یوم الله 9 دی شرکت کردند را شیطان می خواند .
این سخنان کینه توزانه علی مطهری را باید از پخش مستند دهم از شبکه 3 سیما در ایام الله 9 دی جستجو کرد که این برنامه ماهیت فتنه گران و عوامل اصلی فتنه را بر ملا کرد و این موضوع باعث خشم افرادی چون هاشمی رفسنجانی شد که وی در ادامه عنوان کرد چرا باید از صدا وسیما مصادیق اختلاف پخش شود .
در ادامه علی مطهری هم با الهام از هاشمی همین جمله را تکرار کرد و این می رساند که مستند دهم بدجوری حامیان فتنه را به تکاپو انداخته و از اینکه مردم واقعیت انقلاب اسلامی و آنجه که در هرم قدرت می گذرد را بفهمند ، ناراحتند .
در واقع نمی فهمیم علت خشم هاشمی و مطهری از مستند دهم چیست و یا اینکه چرا علی مطهری بارها از رفع حصر سران فتنه سخن می گوید؟ مگر نمی داند که این دو نفر (موسوی و کروبی) شاکیان خصوصی بسیاری دارند و مقصر خون های ریخته شده در فتنه 88 هستند و به محض رفع حصر باید در دادگاه حاضر شوند و حکم آنها اگر اعدام نباشد کمتر از حبس نیست .پس چرا مدام بر طبل رفع حصر و آزادی این دو نفر می کوبد .
چرا این دو نفر علیرغم اینکه از پیرزن و پیرمرد 90 ساله تا کودک 10 ساله بر جرم آنها اقرار می کنند هنوز حتی یک بار هم ابراز ندامت نکرده و مرزی بین خود و فتنه گران و ایادی غربی استکبار قائل نشده اند .
همچنین آقای علی مطهری پاسخ بدهد که آیا مشکل کشور فقط این دو نفر هستند که اگر آزاد شوند مشکل اشتغال ، تورم و مسکن مردم حل می شود ، این دو نفر آزاد بودند چه گلی به سر مردم زدند و چه ارمغانی برای مردم به هدیه آوردند جز آشوب ، آتش زدن مسجد و توهین به خیمه عزاداری اباعبدالله و ...
سوال اساسی اینجاست که ایا آقای مطهری به عنوان نماینده مجلس از عموم مردم که دستی در قدرت نداشته و یا پارتی و رانت و ... ندارند اینطوری حمایت می کند ؛ آیا کسانی که به دلیل نداشتن نفقه ، دیه ، دیرکرد جرایم و هزاران جرم کوچک در زندانها به سر می برند در چتر حمایتی علی مطهری قرار دارند و یا فقط این موسوی و کروبی هستند که باید آزاد شوند؟
البته این توهین ها اولین و آخرین نخواهد بود . وی چندی قبل خطاب به اعضای مجلس خبرگان رهبری که همگی از فضلا و علمای حوزه های علمیه هستند گفت : "فعلا روال کار مجلس خبرگان این است که سالی دو بار دور هم جمع می‌شوند و ناهار و شامی می‌خورند و چند تهاجم به فتنه گران می‌کنند و چند تذکر فرهنگی به دولت یازدهم می‌دهند و تمام".
 

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.