پاسخ فرزند شهيد اندرزگو به علي مطهري

آقاي علي مطهري حتماً با اين جمله حضرت امام(ره) كه فرمودند: "حفظ نظام اوجب واجبات است" آشنا هستند
سيدمحسن اندرزگو، فرزند شهيد سيدعلي اندرزگو با اشاره به سخنان حاشيه‌ساز علي مطهري درباره مساله حصر و فتنه 88، گفت: جناب آقاي علي مطهري! نگاه كنيد و ببينيد در كدام جبهه ايستاده‌ايد و چه‌كساني از مطالب شما خوشحال مي‌شوند؟ شما درباره حصر از كساني حمايت مي‌كنيد كه پس از انتخابات سال 88 كه به‌جهت مشاركت بي‌نظير مردمي،‌ مي‌رفت تا به اعتبار و حيثيت بي‌نظيري براي ايران ميان ملت‌هاي جهان تبديل شود، با ادعاي دروغ و به خيابان كشاندن مردم، 8 ماه ناآرامي و فتنه را در كشور رقم زدند و موجب خسارات جاني، مالي و اعتباري غيرقابل حسابي براي كشور و ملت بزرگ ايران شدند.
به گزارش دانا، اين فرزند شهيد اندرزگو افزود: شما (علي مطهري) با برداشت‌هاي شخصي و تفسيرهاي كاملاً‌ غلط و غيرحقوقي از قانون اساسي، درخواست رفع حصر افرادي (موسوي و كروبي) را مطرح مي‌كنيد كه قطعاً با توجه به جنايات آشكار و لطمات فراواني كه اين‌ها به كشور و نظام وارد كردند، "حصر" كم ترين اقدامي بود كه شوراي عالي امنيت ملي مي‌توانست براي آنان مدنظر داشته باشد.
وي تصريح كرد: آقاي علي مطهري حتماً با اين جمله حضرت امام(ره) كه فرمودند: "حفظ نظام اوجب واجبات است" آشنا هستند؛ و قطعاً ديدند كه در ماجراي فتنه 88 آقايان موسوي و كروبي با همين نظامي كه حفظ آن از اوجب واجبات است، چه كردند و چه اقداماتي انجام دادند. آش آقايان موسوي و كروبي در اقدام عليه نظام آن‌قدر شور شد كه سلطنت‌طلبان، منافقان، رژيم صهيونيستي، آمريكا، انگليس و جميع مستكبران تمام‌قد به ميدان آمده از فتنه‌انگيزي‌هاي آنان حمايت كردند.
سيدمحسن اندرزگو با بيان اين‌كه موسوي و كروبي، با آبروي جمهوري‌ اسلامي‌ ايران بازي كردند، تأكيد كرد: بنده با خيرخواهي و ارادت نسبت به آقاي علي مطهري به‌جهت انتساب ايشان به شهيد كم‌نظيري مانند شهيد مطهري، از ايشان مي‌خواهم بار ديگر در روشي كه در پيش گرفته تأمل كرده و ببينند در كدام صف ايستاده‌اند.‎

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.