عظمت و اقتدار جهان اسلام در پناه قرآن

عظمت و اقتدار جهان اسلام در پناه قرآن

 حجت الاسلام والمسلمین سید محسن طاهری مدیرحوزه علمیه امام صادق(علیه السلام) گرگان در نشست صمیمی با طلاب اهل سنت حوزه علمیه نورالعدل بندرترکمن گفت: تجربه نشان داد ایجاد تفرقه و سلطه بر جها ن اسلام از راه نظامی ممکن نیست چرا که اسراییل با تمام توان خو د نتوانست در حماس وغزه بر مسلمانان مسلط شود لذا تنها امید آنان تفرقه درصفوف مسلمین از راه فرهنگ ومذهب است.
به گزارش طوبی گلستان؛ وی افزود: حجت الاسلام والمسلمین سید محسن طاهری مدیرحوزه علمیه امام صادق(علیه السلام) وحدتی که اکنون در کشور وجود دارد در هیچ یک از کشورهای اسلامی و حتی غرب که ادعای دموکراسی دارد مشاهده نمی شود.به گزارش طوبی گلستان؛ وی افزود: حجت الاسلام والمسلمین سید محسن طاهری مدیرحوزه علمیه امام صادق(علیه السلام) وحدتی که اکنون در کشور وجود دارد در هیچ یک از کشورهای اسلامی و حتی غرب که ادعای دموکراسی دارد مشاهده نمی شود.
مدیر حوزه علمیه امام صادق با اشاره به آزادی اقوام ومذاهب در کشورتصریح کرد: در حال حاضر احزاب ،اقوام و گروههای سیاسی مختلف درکشور فعالانه در کنار یکدیگر زندگی می کنند تا جاییکه برای خود رسانه نیز دارند که این نشانگر ضرورت وجود وحدت است که آن را تشخیص داده اند و به این بصیرت رسیده اند که در سایه اسلام و قرآن برعظمت واقتدار جهان اسلام افزوده می شود.
وی ادامه داد: انگشت گذاشتن روی اختلافات موجب تضعیف جهان اسلام می شود که در آن صورت استکبار جهانی را بر ملتهای مسلمان مسلط خواهد کرد.
حجت الاسلام و المسلمین طاهری خاطر نشان ساخت: وحدتی که اکنون در کشورما حاکم است به برکت جامعه روحانیت حاصل شده که با همراهی علم وجهاد سعادت بشر را فراهم ساخته است.
این مقام مسئول یادآورشد: افکار افراطی به نام شیعه و سنی در صورتی ناکام می مانند که در جهاد فرهنگی وعرصه جنگ نرم کنونی ، جامعه روحانیت همواره با جهاد روشنگرانه خود موجب دفع حملات سنگین آنان شود.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.