بیانیه حوزه علمیه امام صادق علیه السلام گرگان در محکومیت اعدام آیت الله شیخ نمر

                                                 بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (سباء-54)


شنیدن اخبار جنایت  و کشتار دیگر برای مردم زجر کشیده ی این منطقه عجیب و ویژه نیست . اما بدون شک خبر شهادت عمارگونه ی شیخ عظیم الشان و عالم جلیل القدر آیت الله شیخ نمر باقرالنمر تاسف و تاثر همه ی آزادگان را برانگیخت.

آن عالم عزیز و آن بنده ی خوب خدا شاگرد مکتب خمینی کبیر بود که فریاد های دشمن شکنش هنوز در گوش تاریخ می پیچد که فرمود : (( ما را بکشید ، بیدار تر می شویم )). و این منطق زیبای روح خداست که در سوگ علمای اسلام می فرمود : ((و هرچه ستمکاری بیشتر باشد، دین عدل بیشتر تایید می شود. ظالم با اعمال ظالمانه خودش دین عدل را تایید می کند . این رجل فاجری که خون عزیز ما را به زمین ریخت، تایید کرد دین خدا را. یعنی خدادین خودش را به او تایید کرد. دلیل عجز شماست که در سیاهی شب ، متفکران ما را می کشید.

بی شک اعدام شهید آیت الله شیخ نمر باقر النمر توسط دست نشاندگان قدرتهای سلطه جو، مدلی از نسل کشی و تسویه حساب سیاسی و مذهبی است که این روزها خاورمیانه و برخی کشورهای آفریقایی را در برگرفته است و امروز مدعیان حقوق بشر و مدافعان آزادی بیان برابر این نوع جنایات سکوت کرده اند و به دنبال بزک کردن چهره رژیم های خونخوار منطقه هستند.

در پایان در بیانی روشن و صریح خطاب به مسئولین کشوری اعلام می نماییم که شهادت این شیخ بزرگوار باید زمینه ی یک حرکت ملی و جهانی را فراهم نماید . پس از این همه جنایت و خیانت امیدواری به تداوم همراهی و همکاری با آل سعود یک توهم خطرناک است. لازم است  مسئولین جمهوری اسلامی ایران بر تحرک خود افزوده و از تمام پتانسیل های موجود در حوزه های سیاسی ، رسانه ای، فرهنگی و دیپلماتیک برای مقابله ی جدی با فتنه گری آل سعود تا ریشه کن شدن این نظام خون ریز به بهترین شکل استفاده نمایند.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.