سیدعلی طاهری از بررسی آسیب‌های اجتماعی از بعد قانون‌گذاری و نظارت توسط کمیسیون فرهنگی خبر داد

حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در ابتدای جلسه امروز رئیس کمیسیون گزارشی را از پیگیری‌های انجام شده توسط کمیسیون فرهنگی با همراهی سایر دستگاه‌ها در مورد آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی به اعضای کمیسیون ارائه کرد و بنا بر این شد تا جلسه‌ای در همین راستا با مسئولین وزارت کشور از سوی کمیسیون برگزار شود.

وی ادامه داد: بناست تا در این جلسه کمیسیون مشکلات موجود در ارتباط با آسیب‌های اجتماعی از بعد قانون‌گذاری و نظارت را بررسی کند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: با توجه به تشکیل کمیسیون مشترک برای رسیدگی به لایحه تنظیم برخی از احکام و برنامه‌های توسعه کشور کمیسیون فرهنگی طبق نامه هیات رئیسه یک نفر را باید برای عضویت در این کمیسیون معرفی کند که به همین منظور جمشید جعفرپور برای عضویت در این کمیسیون مشترک انتخاب شد.

دکترطاهری خاطرنشان کرد: در ادامه دومین جلسه کمیسیون مشترک اجتماعی و فرهنگی و برنامه و بودجه برای بررسی طرح تشکیل سازمان قرآن کریم برگزار شد که علی‌رغم بررسی‌های صورت گرفته پیرامون موضوع مورد بحث جمع‌بندی صورت نگرفت و مصوبه‌ای را در پی نداشت.

 

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.