ناخرسندی رهبر انقلاب از روند اجرای اقتصاد مقاومتی

حجت الاسلام والمسلمین سید ناصر موسوی لارگانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو سراج24 با اشاره به ناخرسندی رهبر معظم انقلاب از روند اجرا شدن اقتصاد مقاومتی گفت:  تأکیدات متعدد رهبر معظم انقلاب نسبت به مقوله اقتصاد مقاومتی نشان از اهمیت اتکا به درون و تلاش  برای عبور از تحریمها و تثبیت اقتصاد کشور است.

 وی افزود: آمریکا و برخی کشورهای غربی در طول سالیان گذشته به بهانه های واهی از اهرم تحریمها و فشار اقتصادی استفاده کرده اند و هدف نهایی آنها نیز در جنگ اقتصادی مقابله با جمهوری اسلامی است و در تداوم این جنگ نیز جدی است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به توافق برجام گفت: حتی اگر همه تحریمها رفع شود و دارایی های ایران آزاد شود، نباید اقتصاد مقاومتی به حاشیه برود؛ فلسفه اقتصاد مقاومتی مصونیت کشور در همه ابعاد است و با توجه به سابقه آمریکا نباید به برجام خیلی خوشبین بود.

 وی با اشاره به مسئله ممنوعیت رابطه با آمریکا گفت: رهبر معظم انقلاب با هوشیاری تحرکات آمریکا و دشمنان را رصد می کنند و ملت ایران نیز با پیروی از ایشان هر گونه رابطه با آمریکا را محکوم خواهند کرد، زیرا سابقه آمریکا در بین ملت ایران یک سابقه سیاه و تاریک است.

منتخب مردم فلاورجان در خانه ملت همچنین در بخش دیگر این گفت و گو عنوان کرد: ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی یک راهکار ارزشمند برای هم افزایی و همفکری بیشتر مسئولان است و این ستاد کمک فراوانی به عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی خواهد کرد و باید دغدغه اصلی مسئولان باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید به تولید بهای بیشتری بدهد، افزود: یکی از بندهای مهم اقتصاد مقاومتی تولید ملی است؛ اگر دولت نتواند در حوزه تولید ملی و صادرات تولیدات غیرنفتی موفق عمل کند، اقتصاد مقاومتی با چالش روبرو می شود.

سراج24

 

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.