فعالیت تیم 7نفره کمیته بانوان شورای ائتلاف نیروهای انقلابی شهرستان گرگان به روایت تصویر

دکتر سهیلا حسینی :باتوجه به اهمیت حضور بانوان در صحنه های اجتماعی,تیم 7نفره بانوان شورای ائتلاف شهرستان گرگان در ایام انتخابات توانست نقش آفرینی بی نظیری داشته باشد.

دکتر سهیلا حسینی رییس کمیته بانوان شورای ائتلاف نیروهای انقلابی شهرستان گرگان در گفت و گو با خبرنگار عدالت خواه گفت:باتوجه به اهمیت حضور بانوان در صحنه های اجتماعی وفرهنگی مشارکت سیاسی بانوان یکی از وظایف مهم اجتماعی است که با سرنوشت جامعه ارتباط مستقیم دارد.

در ادامه  گزارش کوتاهی از عملکرد بانوان شورای ائتلاف شهرستان گرگان ارائه دادند وافزودند:بانوان این شورا در اولین جلسه خود کارگروه ها و کمیته های تخصصی را برنامه ریزی و سازماندهی کرده و اولین کار خود را با بازگشایی ستاد بانوان حمایت از آیت الله رییسی آغاز کرد.

ایشان ادامه داد: کرسی های  آزاداندیشی, جشن رای اولی ها,جشن دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه(س),کافه گفتگو با مسئولین استانی با حضور رای اولی ها,همایش های مشترک با بانوان کارآفرین استان و بانوان تیم های جهادی, و به دنبال آن فعالیت های  میدانی وسیع با طرح سفیران محلی با هدف روشنگری در انتخاب شایسته ریاست جمهوری و شورای شهر گرگان   انجام شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.