شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله دکتر رئیسی، استان گلستان

                                   بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مردم رشید، مومن و فهیم استان گلستان، رنگین کمان اقوام ایران
اکنون که در سایه‌ی عنایات الهی و دعای خیر حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و رهنمودهای ارزشمند رهبر فرزانه‌ی انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای مد ظله العالی؛ حضور آگاهانه و چشمگیر ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی رقم خورد و حماسه‌ی کم‌نظیر دیگری خلق گردید، جبین سپاس به درگاه آن ذات اقدس الهی ساییده و این پیروزی را به یکایک شما عزیزان در صحنه تبریک عرض می‌نماییم.
این پیروزی، آغاز راه ترسیم‌شده توسط رهبر فرزانه‌ی انقلاب اسلامی در گام دوم پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی خواهد بود که دیدگان منتظر شما مردم رشید و شهید داده سال‌ها منتظر بروز و ظهور آن بوده‌اید.
حضور آگاهانه و سرنوشت ساز شما مردم علیرغم جوسازی‌های سنگین بدخواهان داخلی و خارجی، شگفتی‌ساز گردیده است که موجب سرخوردگی و تحقیر آنان گردید.
این همایش حضور همانند گذشته برگ زرین دیگری در نمایش همدلی و همکاری اقوام و مذاهب این رنگین کمان اقوام کشور یعنی گلستان سرفراز است. باشد که مسوولین آینده، بیش از گذشته قدردان باشند و آن را پاس دارند.
لذا خالصانه از حماسه حضور مردم فهیم استان و ملت بزرگ ایران، رقبای انتخاباتی و ستادهای مردمی که سهم بزرگی در خلق این حماسه داشتند قدردانی نموده و در پیشگاه خالق قادر متعال سجده شکر بجای می‌آوریم وآینده‌ای درخشان را برای ملت بزرگ ایران اسلامی ومردم شریف گلستان آرزومندیم.
شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله دکتر رئیسی، استان گلستان

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.