بیانیه‌ی مهم دکتر سید علی طاهری درباره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی

بیانیه‌ی مهم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید علی طاهری رئیس شورای ائتلاف استان گلستان درباره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا


بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و انقلابی استان گلستان و دارالمومنین گرگان

سلام علیکم


با عنایت به شرایط بسیار حساس داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی، توجه به روی‌کار آمدن کارگزاران و مسئولان انقلابی ضرورتی انکار ناپذیر است.

به همین جهت توجه شما مردم شریف، متدین و انقلابی استان گلستان و شهر دارالمومنین گرگان را به نکات زیر جلب می‌کنم:

۱- افتخار ملت ایران این است که به برکت انقلاب اسلامی و خون مقدس ده‌ها هزار شهید گلگون‌کفن، نظامی مبتنی بر انتخابات شکل گرفته و همه‌ی مسئولیت‌های مهم کشوری، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با رای مردم به مسئولان واگذار می‌شود.

پشتوانه‌ی مردمی نظام که بیش از هر چیز دیگر در انتخابات نمود پیدا می‌کند، از طرفی باعث اقتدار کشور و از طرف دیگر موجب ناامیدی دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی خواهد شد.

امروز همه‌ی دشمنان قسم‌خورده‌ی ملت در طبل عدم حضور مردم در انتخابات می‌کوبند و حضور حداکثری شما مردم بیدار و صبور در پای صندوق‌های رأی، مشت محکمی بر دهان دشمنان این مرز و بوم و یاوه‌گویان داخلی است‌.

۲- مشکلاتی که هم‌اکنون مردم شریف ایران را آزرده‌خاطر کرده است، ناشی از مدیریت ناکارآمد و غیر انقلابی کسانی است که با وعده‌های پوچ، روی کار آمدند و خسارت‌های فراوانی را برای کشور به بار آوردند.

تنها راه حل مشکلات کشور، آن است که دولتی انقلابی، مومن، مردمی، فسادستیز و پرتلاش سکان اجرایی کشور را به دست گیرد.
بحمدالله اکثر قریب به اتفاق نیروهای انقلابی در سراسر کشور در این انتخابات نسبت به فرد اصلح یعنی "آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی" توافق دارند و هجمه‌ی بی‌سابقه‌ی دشمن در تخریب این چهره‌ی درخشان بر اصلحیت ایشان صحه می‌گذارد.

۳- اما نباید از مدیریت‌های شهری و روستایی نیز غافل شد. بخش قابل توجهی از مسائل معیشتی شهروندان، وابسته به مدیریت‌های محلی است و خوشبختانه این موضوع نیز به رای مردم واگذار شده است.

در این بخش نیز رویکرد انقلابی و ارزشی در کنار توجه به تخصص و کارآمدی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌تواند به کاهش مشکلات معیشتی و آسیب‌های اجتماعی و پیشرفت شهرها و روستاها در ابعاد مختلف کمک نماید.

در شهر دارالمومنین گرگان به‌عنوان مرکز استان، جمعی از دوستان انقلابی ما، تشکیلاتی تحت عنوان "شورای سیاستگذاری نیروهای انقلابی در انتخابات شورای اسلامی شهر گرگان" را راه‌اندازی نموده، بعد از ماه‌ها تلاش و طی فرایندی منطقی توانستند لیست ۹نفره‌ای را برای ایجاد انسجام در جریان انقلابی ارائه دهند که اسامی این عزیزان و کد انتخاباتی آنان از این قرار است:

۱- محمد مهدی ایرجی ۱۴۶
۲- مهدی باقری ۱۴۹
۳- علی‌اکبر بصیرنیا ۱۶۲
۴- صفرعلی پایین‌محلی ۱۷۱
۵- مختار زرگرانی ۲۹۷
۶- محمدرضا عجم ۴۷۲
۷- حجت مقسم ۵۷۶
۸- سید غلامرضا موسوی ۵۹۶
۹- عیسی مهری ۵۹۱

اینجانب ضمن احترام به سایر نامزدهایی که در صحنه‌ی انتخابات فعالیت می‌کنند، از همه‌ی مردم متدین و نیروهای انقلابی گرگان تقاضا دارم که با حفظ انسجام حداکثری به این لیست کارآمد و انقلابی رای دهند تا ان‌شاءالله شاهد پیشرفت همه‌جانبه‌ی این شهر تاریخی و باسابقه‌ی انقلابی و فرهنگی باشیم؛ ان‌شاءالله.

۱۴۰۰/۳/۲۴

سید علی طاهری

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و مسئول شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در استان گلستان

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.