هشدار مهم سخنگوی شورای ائتلاف

پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به گزارش روابط عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، امیرابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، ضمن اشاره به آغاز موتورتخریب وعملیات روانی رقیب، تاکید کرد: هیچ اختلافی در جریان نیروهای اختلاف وجود ندارد و لازمست تا نیروهای انقلاب نسبت به دام اختلاف افکنی جریان مقابل هشیار باشند.
 

وی افزود: چند توئیت یا کانال معلوم الحال نباید باعث شود تا ۸سال مدیریت ضعیف و ناکارامد را ازیاد ببریم، برخی تلاش می‌کنند با حاشیه سازی متن را به کناری زده و اصل را به مباحث دم دستی یا سلیقه ای تبدیل کنند.
 
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در واکنش به اخبار کاندیداتوری لاریجانی و برخی یاران دیگر روحانی گفت: هیچ اختلافی میان اضلاع سیاسی نیروهای انقلاب وجود ندارد و ما کماکان یک هدف واحد را دنبال می‌کنیم و آن چیزی جز پایان دادن به دولت سوم روحانی و این تفکر معیوب نیست. 
 
رسولی تصریح کرد: هرکسی بخواهد در این پازل جای روحانی تفکرش را ادامه دهد در کنار مردم، در مقابلش محکم خواهیم ایستاد و اجازه نمی‌دهیم بار دیگر با نمایش های سیاسی فضای عمومی مسموم و به اهدافشان برسند.
 
وی با تاکید بر اینکه باید رد تخریب را در خانه لواسان بگیرید، گفت: برخی توان رقابت واقعی ندارند اما در حال روشن کردن موتور تخریب هستند.
 
سخنگوی شورای ائتلاف گفت: افراد سرشناس و شناخته شده ای که ماه‌هاست در لواسان تشکیل جلسه می‎دهند و راههای تخریب رییسی را بررسی و نقشه تخریب آماده کرده اند. بدانند اینبار ره به جایی نمی برند.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.