بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گلستان در حمایت از آیت‌الله رئیسی

 جناب آقای دکتر حداد عادل (دام عزه)
رئیس محترم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

سلام علیکم

ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و آرزوی قبولی طاعات و عبادات جنابعالی و همکاران محترم؛ به استحضار می‌رساند:

با توجه به در پیش بودن اولین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب اسلامی و اهمیت فوق‌العاده‌ی این انتخابات در سرنوشت ملت انقلابی و قهرمان ایران اسلامی، بر خود لازم دیدیم در خصوص معرفی نامزد اصلح نکاتی را معروض بداریم:

۱) با توجه به قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جایگاه ریاست جمهوری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند به عنوان بازوی اصلی ولایت مطلقه‌ی فقیه و مجری قانون اساسی، نقش به‌سزایی در پیشبرد اهداف مقدس انقلاب اسلامی داشته باشد.

۲) پس از فراز و نشیب‌هایی که در گام اول انقلاب اسلامی پشت سر گذاشتیم و با توجه به رویکرد غربگرایانه‌ و منش اشرافی دولت‌های یازدهم و دوازدهم، رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) بارها بر ضرورت روی کار آمدن دولت جوان و حزب‌اللهی تاکید داشته‌اند.
البته معظم‌له در تبیین معنای این فرمایش خود فرمودند: "من معتقد به تکیه‌ی به نیروهای جوانم... منتها اینکه ما می‌گوییم در مدیریت‌ها از این‌ها استفاده بشود، معنایش این نیست که نسل قبلی را به‌کلی بشوریم بگذاریم کنار! نه، بر حسب اقتضاء یک‌جا مدیریت یک جوان و یک‌جا مدیریت یک فرد مجرب و کارکشته..."
فلذا با عنایت به جایگاه مهم ریاست جمهوری، وجود یک فرد مجرب و کارکشته و در عین حال برخوردار از نشاط جوانی، در اولویت قرار دارد.

۳) یکی از شاخص‌های مهمی که مقام معظم رهبری درباره‌ی جایگاه ریاست جمهوری مطرح فرمودند، "ضد فساد بودن" رئیس جمهور است و در شرایطی که مردم ما از وجود مفاسد گوناگون در دستگاه‌های دولتی رنج می‌برند، لازم است فردی فسادستیز در راس قوه‌ی مجریه قرار گیرد تا بار دیگر سطح اعتماد عمومی به کارگزاران نظام ارتقا یابد.

۴) با توجه به اینکه افراد متعددی از نیروهای جریان انقلابی، برای نامزدی ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرده‌اند، به نظر می‌رسد ضرورت دارد شخصیتی پا به این عرصه بگذارد که بتواند انسجام حداکثری نیروهای انقلاب را تضمین نماید و سایر نامزدهای محترم نیز آمادگی حمایت از او را داشته باشند.

۵) با در نظر گرفتن مطالب بالا، به نظر می‌رسد بهترین گزینه‌ای که می‌تواند واجد همه‌ی شاخص‌های مزبور باشد، کسی نیست جز حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی که بحمدالله پشتوانه‌ی مطالبه‌ی عمومی بدنه‌ی مردمی جریان انقلابی را نیز به همراه دارد.

فلذا از جنابعالی و همکاران محترم انتظار می‌رود، در خصوص دعوت از این شخصیت شایسته، توانمند، انقلابی، فسادستیز، کارآمد، مردمی و ولایتمدار هرچه زودتر اقدام بفرمایید.

از تلاش‌های چندین ساله‌ی جنابعالی و سایر اعضای محترم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در زمینه‌سازی برای تقویت نیروهای انقلابی سپاسگزاریم.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گلستان

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.