لزوم توجه هر چه بیشتر به اصل مردم‌سالاری در انتخابات و برگزاری انتخابات 1400

اهمیت برگزاری انتخابات به عنوان یک حق برای هر شهروند ایرانی بر کسی پوشیده نیست.
*با توجه به اتفاقات مشکوک اخیر به نظر می‌رسد عده‌ای از مسئولین در حال زمینه‌سازی برای تعویق انتخابات در جهت اهداف شوم خود هستند.
*لذا با عنایت به اینکه طبق قانون انتخابات ریاست‌جمهوری اسلامی ایران مصوب ۵/ ۴/ ۱۳۶۴ مجلس شورای اسلامی ماده ۳۳ هر گونه اختلال، تطمیع یا تهدید، ایجاد رعب و وحشت و ... در امر انتخابات جرم تلقی شده و مسببین آن باید مجازات شوند، از شورای نگهبان، قوه‌ی قضائیه و مجلس شورای اسلامی به‌عنوان نمایندگان مردم تقاضا داریم تا از حقوق این ملت مظلوم دفاع کرده و جلوی هرگونه شیطنت احتمالی را گرفته و خاطیان را به سزای اعمال خود برسانند.

✳️خطر تعویق انتخابات در برهه‌ی حساس کنونی بر کسی پوشیده نیست لذا ملت ایران در چند سال اخیر زحمات و ضررهای بیشماری را متحمل شده و تنها برای ایران اسلامی صبر پیشه کرده است.
اما برای احقاق مهم‌ترین حق خود در نظام اسلامی برای اعتلای ایران عزیز و تغییر وضع موجود، که همان انتخابات است، مجدانه با عزم ملی ایستاده است. ما ملت مظلوم ایران برای جبران خسارت‌های گذشته از حق خود برای انتخابات در زمان مقرر نه یک ثانیه دیرتر نخواهیم گذشت.
در حالی که در طول این چهل سال در بدترین شرایط امنیتی و جنگی و تحریم‌ها از ابتدای شکل گیری حکومت تا به الآن همواره انتخابات در زمان خود برگزار شده و امام خمینی ره و رهبر انقلاب همواره به عنوان بزرگ پاسدار انتخابات در خط مقدم این مهم قرار داشتند هر دلیلی برای نقض این حرکت ملی و امیدآفرین از پایه مردود و نشان دهنده‌ی بی‌کفایتی مسئولان امر و مورد اعتراض و اقدام جدی مردم خواهد بود.
*لذا از تمام دست‌اندرکاران و وزارت کشور می‌خواهیم تا تدابیر لازم بهداشتی، امنیتی، روانی و... برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای را قبل از آن‌که بهانه‌ای شود برای دشمنان ملت اتخاد کنند.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.