هدف اصلی تحریف گفتمان امام(ره)، تضعیف امام فعلی جامعه است

این کارشناس مسائل رسانه تحریف گفتمان انقلاب را انحراف بر محتوای جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: نفوذی ها با تضعیف گفتمام امام که مانیفست انقلاب اسلامی است، تلاش می کنند جمهوری اسلامی را از محتوا دچار خلاء کنند. طبیعی است که پیامد انحراف از محتوا، تغییر مسیر نظام اسلامی خواهد بود.

وی از تلاش 20 ساله جریان نفوذ با همراهی دشمنان به صورت ویژه برای تغییر مسیر انقلاب اسلامی خبر داد و بیان کرد: آن‌ها تلاش می کنند جمهوری اسلامی ایران از انقلابی بودن خود فاصله بگیرد و یک تغییر مسیر به سمت هدف دلخواه آن‌ها ایجاد شود.

جهان‌تیغی تحریف گفتمان امام خمینی(ره) را موجب تغییر در مسیر جمهوری اسلامی دانست و عنوان کرد: هر زمان به گفتمان امام خمینی(ره) توجه داشتیم مسیری که حرکت کرده ایم درست بوده است. دشمنان احساس می کنند با توجه به فاصله چند نسلی که در انقلاب اسلامی رخ داده است و این نسل جدید امام را درک نکرده اند، می توانند با استفاده از خلاء موجود و به کمک جریان نفوذ، امام را آنگونه که دوست دارند معرفی کنند.

این کارشناس مسائل رسانه از تلاش جریان نفوذ برای کمرنگ کردن گفتمان امام(ره) گفت و اشاره کرد: در سال های اخیر اتفاقاتی در کشور رخ داده است که پیش از آن شاهد نبودیم مانند مذاکره با آمریکا و برجام و همچنین اعمال تحریم های جدید. وقتی همه این موارد را کنار یکدیگر می گذاریم احساس می کنیم تنها گفتمانی که می تواند ما را از این گردنه ها عبور دهد، گفتمان امام خمینی و انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: نظر غربی ها این است که بیانیه گام دوم چهل سال آینده انقلاب اسلامی ایران را تضمین می کند و به همین جهت آن‌ها دائماً تأکید می کنند باید تمام تلاش خود را انجام دهند تا بیانیه گام دوم بخشی از محاسبات نسل جدید انقلاب اسلامی نشود.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.