دشمن را تسلیم اراده خود کرده ایم/ اخراج آمریکا از منطقه راهبرد قطعی ماست

حجت الاسلام و المسلمین حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه در مراسم بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح دستاوردهای ایستادگی و ایثار ملت ایران پرداخت و گفت: «ایام الله دهه فجر به ما آموخت اگر ملتی مومن، تحت زعامت رهبری بصیر و مقتدر حرکت کند، نصرت الهی پاداش آن خواهد بود و سنگرهای به ظاهر فتح ناشدنی، به تسخیر در می آیند و فشار حداكثري دشمن با استقامت مردم شكست خواهد خورد.»

* وی در ادامه افزود: «این روزها شاهدیم محدودیت های کرونایی، نتوانسته تاثیری بر دلدادگي و حرارت انقلابی مردم عزیز برای گرامیداشت انقلاب اسلامي داشته باشد. مردم در فضاهای حقیقی و مجازی به هر طريقي وفاداري خود را به آرمان هاي انقلاب اسلامي نشان مي دهند و ما قدردان این حضور پرشور و باشکوه هستيم».

* رئیس سازمان اطلاعات سپاه با اشاره به نقش امدادهای الهی و تاثیر جانفشانی های شهدای انقلاب در فتح خاکریزهای دشمن تصریح کردند: «مکتب مقاومت و منش شهدایی مانند سردار عزیز شهید حاج قاسم سلیمانی به ما آموخت در صحنه ی نبرد باید زندگی کنیم و در زندگی بجنگیم. او به ما آموخت چگونه به هدف خود مومن باشیم و دشمن را تسلیم اراده خود نماییم».

* وی با تشریح شکست های راهبردی دشمن در برابر ملت ایران افزود: «نقشه ها و طراحیهای دشمن برای ما آشکار است. آمریکائیان در صدد تهی سازی جمهوری اسلامی ایران از قدرت بودند، اما قدرت و اقتدار ملت بزرگ ایران بر محاسبات آنها غلبه کرد. مردم و مسئولین همه متفق‌القول هستند که آمریکا غیرقابل اعتماد است. دست چدنی آمریکا علیرغم خوش خیالی بعضیها، خیلی زود نمایان شد و همه دیدند که جاده ی آمریکایی سازش، بن بست است».

* حجت الاسلام و المسلمین حسین طائب، اخراج آمریکا از منطقه را یکی از راهبردهای قطعی جبهه مقاومت دانست و تاکید کرد: «آمریکا، رژیم صهیونیستی و اذناب آنها از انتقام سخت دلبستگان جبهه مقاومت سخت به هراس افتاده اند و ما به آنها می گوییم از این ترس بمیرید. آنها در این منطقه دیگر روی خوش نخواهند دید و تا فرصت هست با پای خودشان بروند. حکام سازشکار منطقه نیز باید از سرنوشتی که در انتظار نظامیان تروریست آمریکایی است درس عبرت بگیرند و خود را بیش از این در معرض خشم انقلابی ملت‌های مسلمان قرار ندهند».

* رئیس سازمان اطلاعات سپاه، با اشاره به اینکه جهان در حال مشاهده افول مفتضحانه آمریکا است تصریح کرد: «اوضاع آمریکا در همه حوزه های سیاسی، اقتصادی، امنیتی و اجتماعی تماشایی تر از همیشه خواهد بود. ما خودمان را برای عصر پساآمریکا و نقش آفرینی بیشتر در این دوره آماده می کنیم».

* حجت الاسلام و المسلمین حسین طائب آمادگی های همه جانبه دفاعی و امنیتی نیروهای مسلح و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور برای مقابله با تهدیدات دشمنان را انکارناپذیر توصیف و تصریح کرد: «دستگاه های اطلاعاتی نظام، مجرب تر از گذشته شده اند. ما در مقابله با فتنه ها و فسادهای داخلی و در برابر خباثت های منطقه ای ورزیده شده ایم. ما در یک جنگ اطلاعاتي و امنيتي چند لایه هستيم و دستگاه های اطلاعاتی به پشتیبانی و حمایت این مردم عزیز دلگرمند. در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی، هسته های اطلاعات مردمی تهدیدها را پس زده اند و به پشتوانه همین تکیه گاه، ان شاالله سیطره اطلاعاتی خود را بر دشمن گسترش می دهیم و راه نفوذ آنها را خواهيم بست».

* رئیس سازمان اطلاعات سپاه در پایان تاکید کرد: «ما میداندار تهاجم علیه دشمن هستیم. دستگاه اطلاعاتی نظام در مقابله با شبکه ها و عناصر نفوذی، شدت عمل به خرج داده و همکاری خوبی با سرویس های همراه منطقه ای و بین المللی برای تأمین امنیت داخلی و منطقه ای دارد. ما براي برقراری امنیت مردم کشورمان، یک لحظه از پا ننشسته ایم و در این آوردگاه امنیتی، به وعده نصرت الهی اطمینان داریم».

@golestanema1

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.