انتقاد آیت‌الله علوی گرگانی‌ از درصد بالای وام‌ها

به نقل از تسنیم، آیت‌الله علوی گرگانی در دیدار با رئیس‌کل دادگستری و دادستان استان که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشت: با قدم مبارک آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضاییه موضوع مهریه بهتر شده است.

مرجع تقلید شیعیان افزود: موضوع رباخواری و نزول در کشور و درصدهای بالای وام‌ها کمر مردم را شکسته است، مردم به ما نامه‌هایی می‌زنند و درخواست کمک دارند که از شما می‌خواهیم که به آیت‌الله رئیسی بگویید در این زمینه ورود پیدا کنند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه بیان کرد: اخذ جریمه دیرکرد بانک‌ها باید رفع شود چون سبب مشکلات زیادی برای مردم شده است، برخی از مردم نسبت به پرداخت دیرکرد وام با  مشکلات مواجه هستند که باید به آن‌ها فرصت داده شود.

وی عنوان کرد: از رئیس قوه قضاییه که با حضور خود در مسند ریاست قوه قضاییه خدمات خوبی ارائه داده است تشکر می‌کنم و آرزوی من توفیق ایشان است.

آیت‌الله‌ علوی گرگانی با اشاره به آیه‌ای از سوره مائده تصریح کرد: اگر به دستورات ما گوش دهید ما شمارا کمک کرده و اجر و پاداش عظیمی می‌دهیم.

در ابتدای این دیدار دادستان محترم استان قم خاطرنشان کرد: با توجه به اقداماتی که انجام شد هیچ زندانی به دلیل مشکل پرداخت مهریه در زندان‌های استان قم نداریم، همچنین سعی شده است از زندانیان جرائم مالی کاسته شود.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.