۹ دی، روز اثبات بصیرت مردم بود/ مردم پای نظام و انقلاب هستند

به گزارش گلستان ما، حجت الاسلام رضا کشیری، امام جمعه شهرستان مینودشت در گفتگو با خبرنگار ما که به مناسبت یو الله ۹ دی انجام شد؛ گفت: این انقلاب و نظام از ابتدای پیروزی خود با توطئه ها مختلفی روبرو شده که توسط دشمنان آن برنامه ریزی و به دست برخی خودفروخته های داخلی اجرا شده است.

وی افزود: انتخابات سال ۸۸ و نتیجه آن، بهانه ای بود برای برخی افراد داخلی خودفروخته تا به این واسطه بتوانند اهداف اربابان خارجی خود را که سالها به دنبال آن بودند، را محقق کنند.

حجت الاسلام کشیری تاکید کرد: اعتراض به بی عدالتی حق مردم است؛ اما اقدامات سال ۸۸ نه تنها جنبه اعتراض نداشت؛ بلکه رویه ای به خود گرفت که ولایت فقیه و اعتقادات اسلامی را هدف گرفته بود؛ لذا چنین اقداماتی باعث خشم مردم بصیر و ولایت مدار کشور شد.

امام جمعه شهرستان مینودشت گفت: رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و هوشیاری و بصیرت مردم ایران باعث پاسخ قاطع به فتنه گران شد تا این حضور، روزی بنام یوم الله ۹ دی را ثبت و ماندگار کند.

وی با هشدار به دشمنان داخلی و خارجی، گفت: دشمنان این انقلاب چه در داخل و چه در خارج از کشور بدانند که این انقلاب با داشتن رهبری مدبر و مردمی بصیر و هوشیار در مقابل هیچ دشمنی زانو نمی زند و با پشتیبانی مردم همیشه در صحنه خود به پیشرفت در حوزه های مختلف ادامه خواهد داد.
وی در پایان گفت: من این روز با عظمت را به ملت بزرگ ایران اسلامی تبریک می گویم و به چنین ملت فهیم و هوشیاری افتخار می کنم.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.