بیانیه شورای سیج دانشجویی استان گلستان در پی ترور و شهادت دانشمند هسته ای و موشکی

بسم الله القاصم الجبارین

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ وَمَنْ تَابَ مَعَكَ وَلَا تَطْغَوْا

ترور بزدلانه و وقیحانه دانشمند هسته ای و موشکی کشور، شهید محسن فخری زاده بار دیگر نشان داد که استکبار جهانی هرگز و ذره ای سر صداقت با جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

این دانشمند سر افراز کشور، معاون وزیر دفاع و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع بوده که امروز مورد ترور قرارگرفته و به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند.

این چندمین بار است که دشمنان ما اقدام به ترور مقامات ارشد و بلندپایه کشوری می کنند، دیگر باید چه اتفاقی بیفتد تا دستگاه دیپلماسی کشور از حالت انفعال خارج شده و اقدام بازدارنده و در خور نشان دهد؟

همه مسببان داخلی این ترور ها، آن هایی که در قالب معاهدات بین المللی، بازرسی های انرژی اتمی، کنوانسیون های سازمان مللی و غیره؛ اقدام به فروش بلاعوض اطلاعات مهم کشور کرده اند باید بدانند که بزودی پاسخ این اعمال خیانتگونه و بی شرمانه خود را خواهند گرفت.

اما خطاب به دشمنان کور دل جمهوری اسلامی ایران؛ گمان کرده اید که با کشتن دانشمندان بلندپایه ما میدان خالی می شود؟ بدانید که هر نفر از ما که کم شود، میدان رزم ما پر شور تر از قبل خواهد بود. به حول قوه الهی، انتقامی شایسته از شما خواهیم گرفت.

چند نکته را که حائز اهمیت است اعلام می داریم:

دستگاه اجرایی و مقامات امنیتی می بایست اقدام به اخراج بازرسان آژانس انرژی اتمی ( افسران اطلاعاتی تعلیم دیده) کرده و هرگز اجازه بازرسی و حضور در کشور را به آنان ندهند.

به وزارت امور خارجه هشدار می دهیم که حیا را از بین نبرند و صحبتی از مذاکره به میان نیاورند. 8 سال ذلت ماحصل تدبیر مذاکره بود. پشت کردن به خون شهیدان یعنی هتک حرمت به تمام مردم ایران. آنها شهید نشدند که امروز شاهد مذاکره و ادامه دیپلماسی لبخند با دشمنان باشیم، آنها رفتند تا ما سرافراز باشیم.

از مقامات امنیتی کشور انتظار داریم، در تقویت و ایجاد حلقه های امنیتی و حفاظتی برای دانشمندان هسته ای و موشکی کشور کوشا باشند، چرا که شایسته نیست از یک سوراخ بارها گزیده شویم.

ضمن تسلیت شهادت شهید سرافراز دکتر محسن فخری زاده؛ منتظر پیگیری و مجازات عاملان این حادثه هستیم و انتقامی سخت و کوبنده را نیز خواستاریم.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.