درخواست ۷ هزار از طلاب و اساتید حوزه علمیه برای تجمع درباره معیشت مردم و FATF

  در نامه‌ اساتید و طلاب آمده است: غربگرایان لیبرال، پس از تجربه تلخ خسارت محض برجام که حاصلی جز کوچکتر کردن سفره ی مردم در کنار تخریب تاسیسات هسته ای؛ یکی از مهمترین مولفه های قدرت و امنیت ملی نداشت؛ اکنون به دنبال تحمیل خسارت محض دیگری به مراتب خطرناک تر از برجام هستند.
ادامه مطلب

گرانی شایسته مردم ولایتمدار ایران نیست

  انتظار از دولت این است برای رفع این گرانی چاره ای کنند. مردم در رنج اند و گرانی امان مردم را بریده است.
ادامه مطلب

پذیرش حوزه های علمیه‌ آغاز شد

  حجت‌الاسلام‌والمسلمین رستم نژاد از آغاز پذیرش در حوزه علمیه‌های از امروز خبر داد و گفت: ثبت‌نام تا ۲۷ اسفند ادامه خواهد داشت و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند.
ادامه مطلب

کار دولت روحانی به تهدید علنی مجمع تشخیص رسید

  اگر لوایح مربوط به FATF تصویب نشود این فشارها بیشتر می‌شود. اگر مجمع تشخیص مصلحت نظام این لوایح را تصویب نکند باید نتیجه آن را بپذیرد.
ادامه مطلب

22 بهمن تماشایی

    مردم ولایتمدار استان گلستان نگارستان ایران همنوا با مردم جای جای ایران اسلامی بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن، بهمن تماشایی را در چله انقلاب اسلامی در تاریخ جهان ثبت کردند.
ادامه مطلب

مسئولین پس از این حضور باشکوه مردم، بیشتر به فکر حل مشکلات باشند

  دبیرمجمع جهانی اهل البیت(ع) گفت: این حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن باعث امیدواری مردم سراسر جهان شد. مردم ایران نیز امیدوارتر نسبت به آیندۀ درخشان انقلاب اسلامی شدند و باید مسئولین از این پس بیشتر به فکر حل مشکلات مردم باشند.
ادامه مطلب

نقش جنبش دانشجویی در مبارزات سیاسی معاصر

  هدف از طرح این موضوع، بررسی نقش جنبش دانشجویی به عنوان یک قشر اجتماعی و روشن در جامعه، همپای سایر اقشار در تحولات و مبارزات سیاسی اجتماعی معاصر است.
ادامه مطلب

با پیوستن به پالرمو و CFT آمریکا به همه منابع مالی ایران مسلط می‌شود

  عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون امینت‌ملی مجلس تهدیدات پیوستن ایران به کنوانسیون‌های پالرمو و «CFT»را تشریح کرد.
ادامه مطلب

روحانی دنبال اسلام آمریکایی است

   توطئه ای تحت عنوان کتاب الف لام خمینی / در این کتاب امام را سیاست باز و اهل معامله پشت پرده نشان داده اند/ این کتاب از رئیس جمهور جایزه کتاب سال را می گیرد
ادامه مطلب

شباهت بیانیه ۱۲ بندی اتحادیه اروپا به شروط ترامپ!

  پس از بیش از هفت ماه تعلل اروپا در راه اندازی کانال مالی فی مابین و انجام وظایف برجامی اش سه کشور اروپایی ماکت و شکلی ناقص از این کانال را رونمایی کردند و پس از آن بیانیه ای دوازده بندی علیه کشورمان منتشر کردند.
ادامه مطلب

وقتی رهبری خودشان را نوکر مردم می‌دانند، جایی برای آقایی کردن مسؤولان باقی نمی‌ماند

  مسئول مرکز اندیشه و همفکری راهبردی بسیج با اشاره به اینکه با FATF راه ورود ارز به کشور قطع می‌شود گفت: قانون «از کجا آورده‎ای؟» را باید به اجرا گذاشت چراکه یک پرونده فساد می تواند حداقل یک‌میلیون مسکن برای یک میلیون خانوار ایجاد کند.
ادامه مطلب

مسوولان در تراز مردم کار نکردند

  مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان گلستان بر لزوم خدمت‌رسانی به مردم به ویژه مناطق محروم جامعه تاکید کرد و گفت: گفتمان‌سازی انقلاب بدون خدمت‌رسانی محقق نمی‌شود.
ادامه مطلب

مراسم بزرگداشت دبیرکل فقید حزب موتلفه محمدنبی حبیبی

  مراسم ترحیم دبیر کل فقید حزب موتلفه اسلامی عصر دوشنبه 97/11/15در مسجد امیر (علیه السلام) برگزار می شود.  
ادامه مطلب

رئیس «سیا»: ایران از برجام بهره‌نبرده ولی پایبند به آن است!

  رئیس سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا با بیان اینکه عدم بهره‌مندی ایران از عواید اقتصادی برجام باعث بروز مجادلاتی در داخل این کشور شده اما تایید کرد که تهران هنوز هم به توافق هسته‌ای پایبند است.
ادامه مطلب

تجمع طلاب انقلابی گرگان در مخالفت با لوایح استعماری

  صبح امروز طلاب و روحانیون شهرستان گرگان در تجمُعی مخالفت خود را با لوایح استعماری اعلام کردند.
ادامه مطلب