پایان عمر مفسدان اقتصادی فرارسیده است

  رئیس قوه قضائیه گفت: پایان عمر مفسدان اقتصادی فرارسیده است و این اقدام قوه قضائیه همانند موجی فساد در کشور را با خود خواهد برد و این اقدام ادامه‌دار خواهد بود.
ادامه مطلب

افشاگری رسانه‌ های غربی از آزار تماشاگران زن در ورزشگاه‌ های فوتبال

  موضوع آزار و اذیت جنسی زنان اعم از تماشاگران و عوامل برگزاری رقابت‌ های فوتبال در ورزشگاه‌ ها که از گذشته تاکنون ادامه داشته است و پدیده‌ ای نو و جدید محسوب نمی‌ شود. بالاتر از همه آزار و اذیت های کلامی، تحقیر زنان و خراب کردن روحیه آنان است که شاید برای برخی مردان ورزشگاه نشین عادی باشد اما ضربات روحی و روانی مخربی به زنان وارد می سازد و این مسئله به شکل وحشتناکی در
ادامه مطلب

مخاطب اصلی گام دوم انقلاب جوانان هستند

  برای حفظ جبهه انقلابی باید تحمل داشته باشیم و راه موفقیت ما برای تحقق گام دوم تقویت جبهه اسلامی است.
ادامه مطلب

اصلاح طلبان با مذاکره با آمریکا بدنبال احیا خودشان هستند

  گره زدن تمام مشکلات مردم به برجام کار بسیار غلطی بود /اینکه سران فتنه و آقای خاتمی با آمریکایی ها علی رغم بد عهدی های بی شمار، جهت مذاکره مجدد نامه نگاری می کند،این یک نوع مقابله با رهبری است.
ادامه مطلب

معرفی شبکه فساد زمین‌خواری در گلستان و سرویس‌هایی که به آنها داده می‌شد

  قرارگاه احمدی‌روشن استان گلستان در گزارش پژوهشی به دادگستری اعلام کرد: شبکه فساد زمین‌خواری در گلستان تنها از عاملان ساخت‌وسازهای غیرمجاز تشکیل نشده است، بلکه کسانی شبکه فساد را با ارائه سرویس به متخلفان تکمیل کرده‌اند.
ادامه مطلب

کرباسچی: اصلاح‌طلبان نه کارنامه دارند نه تعریف و برنامه

  دبیرکل حزب کارگزاران از بلاتکلیفی در میان اصلاح‌طلبان و شورای عالی منتخب به آنها خبر می‌دهد/واقعیت این است که شورای عالی اصلاح‌طلبان برای برخی بد فهمیده شده است. برخی فکر می‌کنند شورایعالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ساز و کار پیچیده و وظایف مهمی دارد. به نظر من از شروع به کار این شورا، نه ترکیبی که آنجاست و نه اعضا، مسئولین و احزاب نسبت به آن، این ایده را نداشتند
ادامه مطلب

دست دانه‌درشت‌های غارتگر منابع طبیعی گلستان باید قطع شود

  حسین کریمی اول فعال سیاسی گلستان گفت: انقلاب اسلامی در برخورد غارتگران و متجاوزین ملاحظه هیچ کس را ندارد و دست‌های ناپاک آنها را قطع خواهد کرد.
ادامه مطلب

سیر تربیت طلبه انقلابی در جان مباحث آموزشی نهفته است

  دومین نشست از سلسله نشست های تبیین طرح های تحولی، با حضور اساتید دروس سطح عالی و خارج حوزه در ساختمان مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار شد.
ادامه مطلب

عقل سراج است نه صراط

  حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: دین به عنوان صراط، حلال و حرام را بیان می کند و جایگاه عقل، سراج است و باید در حوزه های علمیه به این عنوان مدنظر قرار گیرد.
ادامه مطلب

آخوند سکولار مضر به حال اسلام است/ روحانی نباید تشریفاتی باشد

   رئیس جامعه مدرسین حوزه گفت: فرق زیادی است بین آن طلبه ای که زیر نظر یک استاد انقلابی تحصیل می کند با طلبه ای که زیر نظر کسی که از سیاست و توجه به امور جامعه دوری می کند و نسبت به امور مسلمین و نظام اسلامی بی تفاوت است؛ چنین طلبه ای و آخوندسکولاری اصلا مضر به حال اسلام است.
ادامه مطلب

آغاز دورجدید پذیرش سرباز طلبه در آموزش و پرورش

  معاون پژوهش و برنامه ریزی ستاد همکاریها از فراخوان ثبت نام سرباز طلبه ها از امروز ۲۹ تیر۵ مرداد ۹۸ جهت گذراندن دوره خدمت وظیفه خبر داد.
ادامه مطلب

مجموعه آثار علامه حسن زاده آملی تولید شد

  به همت کارشناسان و محققان مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نسخه جدید نرم افزار مجموعه آثار علامه حسن زاده تولید شد و به زودی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
ادامه مطلب

۲۵ طرح تحولی در حوزه برای مقام معظم رهبری ارسال‌شده است

  معاون آموزش حوزه‌های علمیه گفت: ۲۵ طرح تحولی در حوزه برای مقام معظم رهبری ارسال‌شده است که در صورت تأیید برای عملی شدن نیاز به حمایت دارند.
ادامه مطلب

شیرازی ها با بیانیه گام دوم آشنا شدند

  مدیر مدرسه علمیه غدیریه شیراز از برگزاری دوره آموزشی ۹ روزه ویژه طلاب و عموم مردم خبر داد و گفت: برای نهادینه شدن اهداف بیانیه گام دوم انقلاب باید ارگان‌های دیگر با حوزه‌های علمیه انقلابی و طلاب همسو عمل کنند تا جوانان زودتر به قله‌های ترقی و رشد برسند.
ادامه مطلب