برخی بدشان نمی آید کارنامه مجلسی که مردم به آن دل بسته اند ناموفق باشد

 غلامرضا منتظری گفت: برخی بدشان نمی‌آید مجلسی که همه مردم به آن امید بسته اند از خود کارنامه ناموفق به یادگار بگذارد و در نگاه مردم مجلسی ناکارآمد قلمداد شود.
ادامه مطلب

اماکن اقامتی نیروهای مسلح، نهادهای اجرایی و شهرداری ها باید در دسترس عموم قرار بگیرد

  دکتر جلیلی: اماکن اقامتی نیروهای مسلح، نهادهای اجرایی و شهرداری ها باید در دسترس عموم مردم قرار بگیرد/ یکی از پشتوانه های مطلوب برای تقویت نهاد خانواده، تسهیل سفر و گردشگری است/حجم هزينه كرد گردشگران داخلي در صنعت گردشگري حدود 4 برابر بیش از گردشگران خارجی است اما بیشترین تلاش ها برای جذب گردشگر خارجی صورت می‌گیرد.
ادامه مطلب

استفاده از ظرفیت و #دانش_بانوان در کمسیون های محلی

 غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در دیدار با جمعی از #بانوان_نخبه گرگان گفت: باید در کمسیون های #محلی و #تخصصی، از #ظرفیت ها و از مشاوره های بانوان در حوزه های مختلف بهره گرفت.
ادامه مطلب

متهم به قتل ندا آقاسلطان با کتاب ضداخلاقی به ایران بازگشت!

 برخی منابع خبری از انتشار گسترده یک کتاب ضداخلاقی در ایران خبر دادند!
ادامه مطلب

روایت عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی از نقش جهانگیری در اجرای سند ۲۰۳۰

 حجت الاسلام حمید پارسانیا با اشاره به سند ۲۰۳۰ گفت: وقتی این سند مطرح می‌شود، معاون اول رییس‌جمهور نامه‌ای صادر می‌کند و کارگروه‌های مختلفی از جمله در سازمان برنامه و بودجه مأمور می‌شوند تا این سند را اجرایی کنند.
ادامه مطلب

پیام قدردانی جلال ایری از مسئولین و مردم شریف و بصیر

 اکنون که پس ازماههاتلاش و فعالیت مستمر، به پایان رقابتهای انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی رسیده ایم ، وظیفه خودمیدانم مواردی را ذیلاتقدیم حضورنمایم
ادامه مطلب

هفتمین نماینده گلستان راهی مجلس شد/«عبدالجلال ایری» برنده انتخابات غرب گلستان

 بعد از انتخاب رحمت الله نوروزی ، غلامرضا منتظری و رضا آریان پور ، ایری چهارمین نماینده ایست که با حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گلستان به مجلس یازدهم راه یافته است.
ادامه مطلب

پیام جمعی از اساتید،کادر و طلاب حوزه علمیه بقیة الله الاعظم سفیران هدایت گرگان

 اساتید، کادر و طلاب حوزه علمیه بقیة الله الاعظم سفیران هدایت گرگان، اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌سلّم را محکوم کردند.
ادامه مطلب

پیام رهبرانقلاب در پی اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اعظم(ص)

 گناه نابخشودنی نشریه‌ فرانسوی بار دیگر کینه‌ غرب با اسلام را آشکار کرد/ اهانت به پیامبر اسلام برای منصرف کردن اذهان از نقشه‌های آمریکا برای منطقه است/ محکوم نکردن این جرم بزرگ به بهانه آزادی بیان عوام‌فریبی است/ مسلمانان دشمنی‌ سردمداران غربی را فراموش نکنند/ این حرکت در این برهه‌ی زمانی می‌تواند، نیز به انگیزه‌ی منصرف کردن ذهن ملّتها و دولتهای غرب آسیا از نقشه‌های شومی باشد که برای این منطقه
ادامه مطلب

اطلاعیه شماره ۲۹ شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان

 اطلاعیه شماره ۲۹ شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان : در خصوص برگزاری نمازجمعه مورخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹
ادامه مطلب

حضور نمایندگان مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس عزای حسینی هیئت حزب الله گرگان

 حضور دکتر منتظری و مهندس سنگدوینی نمایندگان مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس عزای حسینی هیئت حزب الله گرگان
ادامه مطلب

مهمترین دغدغه کمیسیون فرهنگی ؛ تدوین نظام نامه رسانه ها

 مهمترین دغدغه کمیسیون فرهنگی ؛ تدوین نظام نامه رسانه ها بوده که تدوین این نظامنامه باعث می شود تا برخوردهای سلیقه ای رخت بر بندد و استانداردها جایگزین سلیقه ها می شود.
ادامه مطلب

پیام حضرت آیت‌الله علوی گرگانی به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر

 حضرت آیت‌الله علوی گرگانی با اشاره به اینکه ماه محرم زمینه ای برای احیای دو فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر است، گفتند: قطعا امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگان است و تمام آحاد ملت موظفند به آن جامه عمل بپوشانند.
ادامه مطلب

دکتر غلامرضا منتظری ناظر مجلس در هیات نظارت برمطبوعات و خبرگزاری انتخاب شد.

 عضو ناظر مجلس در هیئت نظارت بر مطبوعات با رأی نمایندگان انتخاب شد.
ادامه مطلب

برگزاری جلسه هماهنگی بزرگداشت دهه امامت و ولایت در سپاه ناحیه‌ی گرگان

 جلسه هماهنگی بزرگداشت دهه امامت و ولایت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه‌ی گرگان که با حضور دبیر اجرایی نمایندگی بنیاد بین‌المللی غدیر در استان گلستان، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه‌ی گرگان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گرگان و جمعی از فعالان غدیری برگزار شد که بخشی از برنامه های  عدیری این ایام به شرح ذیل اعلام شد . 
ادامه مطلب