تضعیف شورای نگهبان بازی کردن در زمین آمریکاست

 شورای نگهبان بر اساس قانون فعلی کف صلاحیتها را بررسی می کند ، اگر 149 نفر تایید شدند نه اینکه آنها اصلح هستند بلکه اینها شایستگی حضور در عرصه انتخابات را دارند. تشخیص اصلح در اختیار مردم است که به چه کسانی رای دهند ، مردم کسانی را انتخاب کنند که ادامه دهنده راه شهید سلیمانی بوده و راهبرد مقاومت را قبول داشته باشند.
ادامه مطلب

انالله واناالیه راجعون

    مرحوم آیت‌الله محمدرضا طا‌هایی میبدی از علمای شاخص استان گلستان و مدیر حوزه علمیه رضویه گرگان پس از تحمل یک دوره بیماری سخت در گرگان جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.  
ادامه مطلب

سی.اِن.اِن: تاریخ ثبت می‌کند که ترامپ خاورمیانه را باخت

  جمهوری اسلامی ایران بامداد 98/10/18ترور سردار «قاسم سلیمانی» را با حمله موشکی گسترده به مواضع آمریکا در عراق پاسخ داد. این پاسخ موشکی با واکنش‌های گسترده‌ای روبرو شده است.
ادامه مطلب

معاون عملیات سپاه: موشک‌های ما دقیقاً به اهداف اصابت کرد

  سردار عباس نیلفروشان گفت که موشک‌های شلیک شده توسط سپاه دقیقاً‌به اهداف مورد نظر اصابت کرده و دشمن قادر به انحراف یا انهدام هیچکدام از آنها نبوده است.
ادامه مطلب

دست‌کم ۸۰ تروریست آمریکایی در عملیات انتقام سپاه کشته شدند

  یک منبع آگاه اعلام کرد دست‌کم۸۰ تروریست آمریکایی در عملیات انتقام سپاه و شلیک موشک‌های بالستیک به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد به هلاکت رسیدند.  
ادامه مطلب

بسم الله القاصم الجبارین..../ «انتقام سخت» آغاز شد

  در حملات سنگین موشک‌های بالستیک هوافضای سپاه، پایگاه آمریکایی عین‌الاسد در عراق که محل استقرار نیروهای آمریکایی است مورد اصابت قرار گرفت.
ادامه مطلب

همه ی ما قاسم سلیمانی هستیم/آزادگان جهان چه شیعه و چه سنی از آمریکا انتقام خواهند گرفت

  علمای اهل سنت استان گلستان اقدام بزدلانه آمریکا در به شهادت رساندن فرمانده هان جبهه مقاومت را محکوم کردند و خواستار انتقام سخت از بانیان این امر شدند.
ادامه مطلب

تجمع خودجوش مردم گرگان در غم شهادت سپهبد قاسم سلیمانی به روایت تصویر

  مردم گرگان به مناسب شهادت سردار سرافراز ایران سپهبد حاج قاسم سلیمانی راهپیمایی کردند
ادامه مطلب

آمریکایی‌ها ۱۶ کشور را واسطه کرده تا ایران اقدامی نکند

  رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بعد از ترور سردار سلیمانی آمریکایی‌ها ۱۶ کشور را واسطه قرار دادند تا ایرانی‌ها کاری نکنند یا اگر کاری هم‌ می‌کنند یکی از سران آمریکا را ترور کنند.
ادامه مطلب

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی شهادت سردار سلیمانی

  در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه او به‌ویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس رهبر معظم انقلاب پیامی صادر کردند.
ادامه مطلب

مجلس کارآمد نماینده انقلابی می خواهد / آماده برگزاری مجمع دوم هستیم

  رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان گلستان لازمه داشتن مجلس کارآمد برای توجه به اقتصاد و معیشت مردم را انتخاب کاندیداهای انقلابی بیان کرد.
ادامه مطلب

راهبرد و هدف آمریکایی ها براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است

  جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در قرارگاه امنیتی امام علی (ع)در حاشیه این مراسم،گفت:ما باید قدردان مردم باشیم چرا که آنها با بصیرت خود فتنه های دشمنان را ناکام گذاشته اند
ادامه مطلب

بایدبرای مصونیت از توطئه‌ها درسهای روز ۹دی رازنده نگه داریم/سعی کنیم اصلح را انتخاب کنیم

  علامه مصباح یزدی: در این تاریخ چهل ساله ما، یکی از ایامی که شایسته است آن را از ایام الله حساب کنیم و از مصادیق این اصطلاح قرآنی «ایام الله» بدانیم، روز نهم دی سال ۸۸ است که سالروز این یوم الله را باید همواره سعی کنیم زنده نگه داریم و خاطراتش را بازگو کنیم تا آیندگان فراموش نکنند،
ادامه مطلب

9 دی باید کالبد شکافی شود/ مرحوم آیت الله طاهری‌ در تولید، تحکیم و ترویج ایمان نقش داشتند

  نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: 9 دی باید کالبد شکافی شود و باید بیندیشیم فتنه در چه بستری اتفاق افتاده و چرا برخی در سال 88 به سخنان ولایت فقیه بی‌اعتنایی کردند.

بیانیه گام دوم خط بطلانی بر نقشه ها و ایده های شیطان بزرگ کشید/باید به سمت اجرایی شدن این بیانیه حرکت کنیم

  «دشمنان در سطح بین المللی فضایی را ایجاد کرده بودند که انقلاب اسلامی در چهل سالگی خودش به پایان می رسد. ولی ما شاهد بودیم که بیانیه گام دوم خط بطلانی بر تمام نقشه ها و ایده های شیطان بزرگ کشید.»
ادامه مطلب