تمجید روزنامه زنجیره‌ای از وزیر ساواکی و طاغوتی!

  عالیخانی یکی از مدرن‌ترین و جوان‌ترین وزرای دولتی به حساب می‌آمد که موفق شد ساختارهای جدیدی در اقتصاد ایران پایه‌گذاری کند. او جمعی از نیروهای متخصص را کنار هم قرار داد و درنهایت مهم‌ترین دوره حرکت صنعتی اقتصاد ایران را ساخت.
ادامه مطلب

اعتراف آمریکا به استفاده از FATF برای تحریم

  اظهارات وزیر خزانه‌داری آمریکا در روز پایانی نشست اخیر FATF نشان می‌دهد آمریکا از FATF برای کشف کردن راه های دور زدن تحریم‌ها استفاده می‌کند.
ادامه مطلب

وال‌استریت ژورنال: احتمالا «اینستکس» امروز تحریم می‌شود

  یک مقام نزدیک به خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که در بین محدودیت‌هایی که قرار است امروز (دوشنبه) آمریکا علیه اعلام کند، احتمالا تحریم کانال ویژه مالی اروپا با ایران موسوم به «اینستکس» نیز وجود داشته باشد.
ادامه مطلب

دولت فعالان فتنه را با تایید مجلس به روی کار آورد

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان گفت: تکرار کلید واژه "فتنه" از سوی رهبر انقلاب نشان می دهد این بحث نباید فراموش شود و باید عبرت باشد.
ادامه مطلب

می خواهند قم را آندلس کنند

  امروز آمارها وتحلیل هایی که از وضعیت شهر قم و سایر شهرها گرفته شده، نشان دهنده این واقعیت است که دشمنان به دنبال تخریب شهر مقدس قم به روش شهر آندلس هستند.
ادامه مطلب

بررسی رابطه حجاب با امنيت در جامعه در برنامه "بحث روز" گروه سیاسی رادیو ایران

  حجاب محدودیت نیست؛ ارمغان آن، آزادی فردی  و امنیت  اجتماعی است.
ادامه مطلب

دیدار دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان گلستان با معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان

 دیدار چراغعلی معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با حجت الاسلام والمسلمین سید محسن طاهری دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان گلستان در خصوص برگزاری ستاد بزرگداشت دهه امامت و ولایت

روحیه جهادی و انقلابی حوزویان تقویت شود

  حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی حضور جهادی روحانیت در سیل اخیر را سرآغاز حرکت حوزه در راستای گام دوم انقلاب اسلامی دانستند و برلزوم حفظ و تقویت روحیه جهادی میان طلاب تأکید کردند.طلاب در سیل اخیر خوش درخشیدند.
ادامه مطلب

آیت الله مصباح یزدی در دنیا به چه چیزی غبطه می خورد؟

  تولیت آستان قدس رضوی در سفر یکروزه به شهر مقدس قم با جمعی از علمای این شهر دیدار و گفت وگو کرد.
ادامه مطلب

جلوی داعش فرهنگی را بگیرید!

  مدیریت رسانه و اطلاع رسانی حوزه در واکنش به انتشار مطلب توهین آمیز در یکی از روزنامه های رسمی کشور علیه آیت الله سید احمد خاتمی تصریح کرد: مسئله‌ای که نباید به سادگی از آن گذشت اقدام داعش‌گونه پادوهای نظام غربی است که اگر امکان شهادت و ترور فیزیکی افراد را چون شهید خرسند و طلبه همدانی پیدا نکند، گلوله‌اش را به قلم تبدیل می‌کند و همه مرزهای انسانی و اخلاقی را زیر پا
ادامه مطلب

رؤسای نمونه واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی تجلیل شدند

 در پایان اجلاس رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، رؤسای نمونه واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی تجلیل شدند.
ادامه مطلب

مشاور موگرینی: اگر جای ایران بودم از برجام خارج می‌شدم

  مشاور ویژه مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، عملی شدن تهدید ایران در خصوص برجام بعد از پایان مهلت ۶۰ روزه را حق تهران دانست.
ادامه مطلب

دستگاه های امنیتی ودیپلماسی مانع پیشرفت برنامه‌ها وفتنه های روباه پیر شوند

    حوزه‌های علمیه از دستگاه های امنیتی ودیپلماسی کشور می خواهد با دقت وسرعت حرکات مرموزانه این روباه پیر و غرب زدگان مزدور وبا نفوذش در ایران را رصد نموده ومانع پیشرفت برنامه‌ها وفتنه های انگلیسی وسایر دول استعماری شود.
ادامه مطلب

عذرخواهی واعظ سابق وهابیت از شیعیان

  پیروان اهل بیت (علیهم السلام) علیرغم طرد، کشتار و همین طور وجود تبلیغات سیستماتیک بین المللی علیه آنها، شعار امام حسین (علیه السلام) «هیهات منّا الذلة» را سر می دهند، که این امر حاکی از قدرت ایمان شیعیان است.
ادامه مطلب

تیر خلاص خانم حقوقدان به اندک امید هواداران روحانی

    مردمی که قاب تلویزیون را در انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری شاهد بودند، به یکباره مشاهده کردند که یکی از نامزدهای انتخاباتی کلیدی را از جیبش در آورد و بیان کرد که « همه چیز با تدبیر و امید و با کلید تدبیر و امید حل خواهد شد. بدانید شما، هسته‌ای هم حل خواهد شد و تحریم هم برداشته خواهد شد، رونق اقتصادی هم ایجاد خواهد شد. »
ادامه مطلب