زاکانی: فقدان علامه مصباح در جامعه و حوزه علمیه محسوس است

 فعالیت‌های دوره جدید مرکز پژوهش‌ها بر اساس ۱۴ رویکرد تحولی انجام می‌شود که یکی از این رویکردها استفاده از ظرفیت‌های علمی حوزه علمیه قم برای نظام مسائل کشور ست.
ادامه مطلب

افراد «تراز انقلاب» و «دلسوز مردم» مورد حمایت شورای سیاستگذاری نیروهای انقلابی است

 رئیس شورای سیاستگذاری نیروهای انقلابی انتخابات شورای اسلامی شهر گرگان با تاکید بر اینکه تعهد و تخصص به یک میزان اهمیت دارد و هیچ‌کدام فدای یکدیگر نمی‌شوند، گفت: افراد «تراز انقلاب» و «دلسوز مردم» مورد حمایت شورای سیاستگذاری نیروهای انقلابی است/ تدوین شیوه‌نامه جامع و جدید
ادامه مطلب

هدف اصلی تحریف گفتمان امام(ره)، تضعیف امام فعلی جامعه است

 غربی‌ها معتقدند که بیانیه «گام دوم» چهل سال آینده انقلاب را تضمین می‌کند/
ادامه مطلب

گفتگوي منتشر نشده علامه مصباح يزدی

 مقايسه آيت‌الله خامنه‌اي با ديگران مصداق «الدهر انزلنی» است/ نمي‌دانم بعضي‌ها چطور مي‌خواهند پاسخ خدا را درباره رفتارشان با ايشان بدهند/ ساده‌زيستي و زهد ايشان به افسانه شبيه است/ در مواردی ثابت شده ايشان در فقاهت هم افضل هستند/ سایر نعمت‌ها در مقابل نعمت نظام اسلامی در حکم صفر هستند/متأسفانه ابعاد اصلي شخصيتي ايشان كه با مسئله رهبري و ولايتشان ارتباط دارد، كمتر مورد توجه قرار مي‌گيرد.
ادامه مطلب

کشور تحمل یک رییس جمهور لیبرال دیگر را ندارد

 حجت الاسلام والمسلمین سید علی طاهری گفت: خوش خیالیست اینکه گمان کنیم این دوره کاندیدای مورد نظر ما برای رای آوردن کار راحتی در پیش دارد/ راهکار شورای ائتلاف در خصوص انتخابات شورای شهر
ادامه مطلب

نصف هواپیماهای برجامی زمینگیرند/ اولین قسط ۳۳۰ میلیارد تومانی هواپیماها سررسید شد

 مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: سررسید اولین قسط هواپیماهای برجامی ایران‌ایر به مبلغ ۳۳۰ میلیارد تومان است که توان پرداخت اقساط را نداریم و باید حاکمیت و دولت چاره‌ای بیندیشند.
ادامه مطلب

نامه سید محمد خاتمی به مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

نامه «پشیمانم» دیرهنگام خاتمی به رهبر انقلاب در آستانه انتخابات ۱۴۰۰
ادامه مطلب

تأکید آیت‌ا... جوادی‌آملی بر "گفتمان اقتدار"

 حضرت آیت‌ا... جوادی آملی، مفسّر برجسته قرآن کریم و از مراجع عظام تقلید در دیدار ‌سرلشکر ‌باقری‌ رییس ستاد کل نیروهای مسلح، با بیان اینکه باید با قدرت و استفاده از ظرفیت‌های داخلی، جدیدترین سلاح‌ها را بسازیم، گفت: ما قصد دعوا و جنگ با کسی را نداریم و اصلاً کار اصلی ما جنگ نیست، اما خداوند تبارک و تعالی در قرآن کریم فرمودند طوری باشید که دشمنان از شما بترسند.
ادامه مطلب

واکنش حجت الاسلام مومنی به تفسیر سوره انفال روحانی

  برداشت ایشان کاملا غلط است و تفسیر به رای می‌کنند/ ظاهرا یک عده بی سواد به ایشان خوراک می‌دهند/ آقای روحانی می‌خواهد ناتوانی خودش را با این تعابیر توجیه کند
ادامه مطلب

روایت سرلشکر باقری از دقت رهبر انقلاب در امور نظامی

 رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: بعنوان کسانی که بیش از ۴۰ سال سابقه حضور و فعالیت نظامی داریم، اذعان و افتخار می‌کنیم که در تمامی امور نظامی، امنیتی و دفاعی، تخصص، دقت و عمق بینش فرمانده معظم کل قوا از همه ما بیش‌تر است.
ادامه مطلب

سروری: چرخ‌ انقلاب را از باتلاق خارج خواهیم کرد

 دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: امروز در شرایطی قرار گرفته‌ایم که 2 ضلع مثلث کارآمدی یعنی قوه قضاییه و مجلس شکل گرفته و ضلع اصلی آن یعنی دولت مانده است و باید با هم افزایی طعم شیرین کارآمدی نظام را به مردم بچشانیم.
ادامه مطلب

اعتقاد به اسلام ناب و روحیه انقلابی؛ دو شاخصه دولت جوان انقلابی است

 استاد حوزه علمیه گفت: دولت جوان انقلابی باید معتقد به تفکر اسلام ناب بوده و دارای روحیه انقلابی باشد تا وضعیت موجود را به وضعیت مطلوب تبدیل کند.
ادامه مطلب

ویژه نامه دانشجویی چهلمین روز درگذشت آیت الله مصباح یزدی منتشر شد

 ویژه نامه دانشجویی چهلمین روز درگذشت آیت الله مصباح یزدی منتشر شد، در این شماره گفتگوها و یادداشت هایی از چهره های برجسته حوزه و دانشگاه منتشر شده است.
ادامه مطلب

اگر آمریکایی‌ها به‌خاطر جنایتشان تعقیب نشوند، جرأت پیدا خواهند کرد که جنایات مشابهی انجام دهند

 آیت الله رئیسی گفت: جمهوری اسلامی ایران در صف اول مبارزه با مواد مخدر در جهان قرار دارد. اگر آمریکایی‌ها در این جنایت تعقیب نشوند جرأت پیدا خواهند کرد که نه تنها در عراق بلکه در کشورهای مختلف جنایات مشابهی انجام دهند.
ادامه مطلب

دشمن را تسلیم اراده خود کرده ایم/ اخراج آمریکا از منطقه راهبرد قطعی ماست

 اقتدار ملت ایران بر محاسبات دشمن غلبه کرده است/ میداندار تهاجم علیه دشمن هستیم/ عصرپسا آمریکا شروع شده و اوضاع این کشور تماشایی است
ادامه مطلب