انقلاب اسلامی ایران در مسیر پیشرفت و رسیدن به قله های رفیع تمدن نوین اسلامی

 انقلاب اسلامی ایران در مسیر پیشرفت و رسیدن به قله های رفیع تمدن نوین اسلامی نیازمند مجاهدت ، ایثارگری و از خودگذشتگی دلبستگان آرمانهای امامین انقلاب است .
ادامه مطلب

رئیس جمهور منتخب در دیدار با مراجع تقلید

 مردم امروز مشکل معیشتی و کسب‌وکار دارند/ دولت خود را در خط مقدم رفع مشکلات مردم می‌داند/ باید اعتماد مردم را احیا کنیم/ مشکلات کشور راه حل‌های عملی دارد/ آیات عظام: همراه مردم باشید و حقوقشان را احیا کنید
ادامه مطلب

بیانیه‌ی مهم دکتر سید علی طاهری، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گلستان

 در انتخابات ریاست جمهوری اخیر بار دیگر عنایت الهی شامل حال امت غیور و صبور کشورمان شد و در سایه‌ی رهنمودهای الهی حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی، مدیریت اجرایی کشور در دست شخصیتی از تبار سردار شهید سلیمانی یعنی حضرت آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی قرار گرفت و مردم را به آینده‌ای روشن امیدوارتر ساخت.
ادامه مطلب

رئیسی از وزیر نیرو درباره قطعی برق گزارش خواست

 وزیر نیرو با اشاره به غفلت صورت گرفته در زمینه تعامل و ارتباط مناسب با کشورهای منطقه، به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در قبال خاموشی های اخیر پرداخت.
ادامه مطلب

آیت الله رئیسی به وعده خود عمل کرد

 ️سامانه معرفی مدیران راه اندازی شد
ادامه مطلب

حرکت آقای رئیسی در قوه قضائیه مصداق حرکت جهادی شبانه‌روزی بود

 رهبر انقلاب حرکت آقای رئیسی در دوران تصدی را مصداق حرکت جهادی خواندند و با تشکر از آقای رییسی افزودند: این تلاش شبانه‌روزی و پرانگیزه به فضل الهی به آثار و نتایج خوبی نیز منجر شده است.
ادامه مطلب

فعالیت تیم 7نفره کمیته بانوان شورای ائتلاف نیروهای انقلابی شهرستان گرگان به روایت تصویر

 فعالیت تیم 7نفره کمیته بانوان شورای ائتلاف نیروهای انقلابی شهرستان گرگان در انتخابات
ادامه مطلب

شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله دکتر رئیسی، استان گلستان

 این پیروزی، آغاز راه ترسیم‌شده توسط رهبر فرزانه‌ی انقلاب اسلامی در گام دوم پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی خواهد بود که دیدگان منتظر شما مردم رشید و شهید داده سال‌ها منتظر بروز و ظهور آن بوده‌اید.
ادامه مطلب

پیام آیت الله رئیسی به مردم/ دولت پرکار، انقلابی و ضدفساد تشکیل می‌دهم

 آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه‌ای تاکید کرد: آنچنان که در این انتخابات مستقل وارد شدم، به پشتوانه آراء بالا و اعتماد کم‌نظیر شما، ان شاء الله دولتی پرکار، انقلابی و ضدفساد را تشکیل می دهم.
ادامه مطلب

برگزاری پر ایراد انتخابات؛ از قطعی برق در شعبات تا خواب ماندن نماینده فرمانداری

 در مورد صندوق‌های سیار هم که برای افراد سالمند که شرایط جسمی لازم برای حضور در شعب اخذ رأی ندارند پیش بینی شده از ارسال صندوق‌های سیار به مناطق روستایی برای اخذ رأی از سالمندان جلوگیری شده است.
ادامه مطلب

همه پای صندوق رای بیایند/ برای تغییر در زندگی مردم، همراه آنها خواهم بود

 رئیسی گفت: من مردم را صاحب حق می دانم و برای دولت وظیفه قائلم و حق را برای مردم و تکلیف را برای دولت می دانم و با تمام وجود در خدمت مردم خواهم بود تا آنها احساس کنند در زندگی شان تغییر ایجاد شده است.
ادامه مطلب

سامانه «مردم ناظر» فعال شد/ تخلفات انتخاباتی را گزارش کنید

 همزمان با آغاز انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشور و در برخی از شهرها انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی سامانه «مردم ناظر» فعال شد.
ادامه مطلب

گلستان بیشترین آسیب را از دولت فعلی دیده است

 رئیس ستاد انتخاباتی آیت ا..رئیسی در استان گلستان گفت: کشور با سیاست بازی و باند بازی آسیب بسیاری زیادی دیده ،اما بیشترین آسیب را گلستان در زمینه های مختلف از دولت فعلی دیده است.
ادامه مطلب

بیانیه‌ی مهم دکتر سید علی طاهری درباره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی

 بیانیه‌ی مهم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید علی طاهری رئیس شورای ائتلاف استان گلستان درباره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا
ادامه مطلب

رهبر معظم انقلاب «ساعت 19» چهارشنبه با مردم سخن می‌گویند

 رهبر معظم انقلاب ساعت 19 چهارشنبه 26 خردادماه به طور مستقیم با مردم سخن خواهند گفت.
ادامه مطلب