کتاب خاطرات نماینده ارشد آمریکا در مذاکرات هسته‌ای روانه بازار نشر شد

وندی روث شرمن» معاون سیاسی وزارت امور خارجه آمریکا در دوره‌ اوباما و چهره تأثیرگذار این کشور در مذاکرات هسته‌ای با جمهوری اسلامی است. خانم شرمن که بعد از «جان کِری»، عالی‌رتبه‌ترین مقام آمریکاییِ حاضر در مذاکرات بود، در اکثر جلسات با طرف ایرانی حضور داشت و یکی از پایه‌های اصلی تنظیم متن نهایی توافق برجام بود. البته این کتاب منحصر به روایت مذاکرات هسته‌ای نیست و شرمن در بخش‌های دیگری از کتاب خاطرات خود به مسائلی نظیر نحوه ورودش به سیاست و فعالیت‌های دانشگاهی خود و ... نیز اشاره کرده است.

«من ترسو نیستم» که توسط مهدی خانعلی‌زاده، زهرا ساعدی خامنه و ثمانه اکوان ترجمه شده، در 298 صفحه و هزار نسخه با قیمت 28 هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

علاقه‌مندان می‌توانند به منظور تهیه کتاب خاطرات وندی شرمن با عنوان «من ترسو نیستم» به صفحه منشورات پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی به آدرس www.irdc.ir رجوع کنند. یا با شماره تلفن 22211174 تماس حاصل نمایند. همچنین به منظور تهیه این کتاب می‌توانند به فروشگاه این مرکز واقع در خیابان انقلاب، خیابان 12 فروردین، بعد از خیابان شهدای ژاندارمری، نبش مجتمع ناشران مراجعه کنند.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.