کارل ارنست: در کتاب اقتدا به محمد (ص) مینویسد

کارل ارنست: در کتاب اقتدا به محمد (ص) مینویسد

 

دائما از بدرفتاری مسلمانان نسبت به زنان دم می زنند، حال آنکه نماد برتری تکنولوژی غرب، یعنی اینترنت، مشحون از تصاویر مبتذل سکسی است و استفاده ابزاری از جنس زن در همه جا، در تلویزیون، روزنامه ها و تبلیغات تجاری، ساری و جاری است .
آیا غرب از روابط بین جنسهای مخالف کاملا دلگرم و خشنود است؟
امروز می باید نگاه انتقادی به رسانه ها را به همه کس آموزش داد، چرا که دیدگاههای رایج در سطح جامعه همان چیزی است که وسایل ارتباط جمعی ترسیم می کنند. بخصوص وقتی پای نزاع در میان باشد، ضرورت این نقد و انتقاد بیشتر میشود .امروز بیشتر آمریکاییان و اروپاییان تنها از طریق تصاویر و کلیشه سازی های منفی رسانه ها با موضوع اسلام مواجه شده اند. اکنون مشخصا زمان آن رسیده است که از این تصویر پردازی ها فراتر رویم و انسانها را همان طور که هستند ببینیم. 
منبع : اقتدا به محمد ص _ نگرشی نو به اسلام در جهان معاصر _کارل ارنست_ترجمه : قاسم کاکایی_چاپ چهارم 1394_چاپخانه انتشارات سروش_صفحه 45

پی نوشت : روشن است بسیاری از دروغ ها و اکاذیبی که رسانه های غربی راجع به زنان مسلمان میگویند ماهیت سیاسی دارد و در غرب زنان وسیله ای برای درآمدزایی و فحشا هستند ، این کلام یک پروفسور مسیحی ست و این نظریه را که برخی از آتئیست های خشک مغز ، برده ی تراوشات ذهنی بیمارشان هستند را بیش از پیش تقویت میکند ماجرا سیاسی ست!

بیوگرافی مختصر از پروفسور کارل ارنست: ایشان در سال 1950 در آمریکا به دنیا آمده است . مدرک کارشناسی خود را در سال 1973 در رشته ی دین تطبیقی از دانشگاه استفورد آمریکا اخذ کرد و تحصیلات تکمیلی خود را در همین رشته در دانشگاه هاروارد پی گرفت و در سال 1981 به اخذ درجه دکتری از دانشگاه نائل آمد در همین دانشگاه شاگردی مرحوم ماری شیمل را کرده است و بعدها به عضویت هیئت علمی دانشگاه کارولینای شمالی درآمد. رجوع به دانشگاه کارولینای شمالی 
https://www.unc.edu/~cernst/
https://religion.unc.edu/_people/full-time-faculty/ernst

 

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.