صدای پای تجزیه انگلیس

 کتاب جدیدی با عنوان "چگونه انگلیس پایان می‌یابد" منتشر شد.
ادامه مطلب

چرا باید کتاب رجل سیاسی را خواند؟

 کتابی برای گم نکردن راه و اشتباه نگرفتن جبهه/«رجل سیاسی» دیدگاه‌های رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ی خصوصیات و ویژگی‌های یک سیاستمدار تراز انقلاب اسلامی را در یک کتاب تجمیع کرده است. از همین جهت اثر حاضر می‌تواند آیینه‌ی تمام نما و کاملی از شرایط و ویژگی‌های یک مسئول و دولتمرد در نظام اسلامی محسوب شود.
ادامه مطلب

نسخه الکترونیکی حلقه سوم «انسان ۲۵۰ ساله» منتشر شد

 نسخه الکترونیکی حلقه سوم «انسان ۲۵۰ ساله» همزمان با عید فطر منتشر شد. این کتاب شرحی از مبارزات سیاسی ائمه(ع) از نگاره رهبر انقلاب است.
ادامه مطلب

علت اصلی پیروزی حضرت آیت الله خامنه ای در بیان عالم عارف سالک، مرحوم *شیخ جعفر توسلی تبریزی* در کتاب ((در محضر عارف دارالشفا))

 علت اصلی پیروزی حضرت آیت الله خامنه ای در بیان عالم عارف سالک، مرحوم *شیخ جعفر توسلی تبریزی* در کتاب ((در محضر عارف دارالشفا))
ادامه مطلب

کتاب مبانی قرآنی گام دوم انقلاب اسلامی ( بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری)

  این کتاب شرحی قرآنی بر بیانیه گام دوم انقلاب است. مؤلف در مقدمه این کتاب می‌نویسد:  «بر همه لازم است به پیام حضرت مهدی(عج) توجه شود که فرمود: فقهای عادلی که مخالف هوی هستند، جانشینان ما هستند و در حوادث به آن‌ها مراجعه کنید.  «وَ أَمَّا الْحَوَادِثُ الْوَاقِعَةُ فَارْجِعُوا فِیهَا إِلَى رُوَاةِ حَدِیثِنَا فَإِنَّهُمْ حُجَّتِی عَلَیْكُمْ وَ أَنَا حُجَّةُ اللَّهِ عَلَیْهِ». (الغیبة، ص291) امروز
ادامه مطلب

دکل

 دکل اولین کتاب داستانی با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب است که ماجرای آن در یک دبیرستان و در قالب هفت زنگ به تصویر کشیده شده است. گفتگویی جنجالی و هیجانی بین یک روحانی مبلّغ و دانش‌آموزان دبیرستانی است.
ادامه مطلب

کتاب "قدرت و شکوه زن در کلام امام و رهبری" با استقبال مخاطبان محترم به چاپ نهم رسید

 کتاب "قدرت و شکوه زن در کلام امام و رهبری" با استقبال بسیار خوب مخاطبان محترم به چاپ نهم رسید و تیراژ آن از ۵۵هزار جلد عبور کرد.
ادامه مطلب

نقد فمینیسم از منظر نویسندگان غرب

  معرفی کتاب کتاب «نقد فمینیسم از منظر نویسندگان غرب» مجموعه مقالاتی است که در فضای جامعه غرب در انتقاد از ابعاد نظری و عملی فمینیسم نگاشته شده است. مقالات این مجموعه از میان ده ها مقاله انتخاب شده است. «تحلیلی کوتاه از فمینیسم و نتایج آن در غرب»، «ده دروغ فمینیسم»، «شش نیرنگ فمینیسم»، «پوچی فمینیسم»، «مردان آمریکا مردانگی خود را از دست داده اند»، «فمینیسم برای زنان زیانبار است»، «چگونه جنبش
ادامه مطلب

کتاب «ریشه‌های نفوذ» منتشر شد

 کتاب ریشه‌های نفوذ با موضوع واکاوی راهبردها و اقدامات نظام سلطه در پیشبرد نفوذ فکری به همت اندیشکده برهان منتشر شد.
ادامه مطلب

سیاحت ملیح شرق؛ نگاهی به طنز انسانی آقا نجفی قوچانی

 کتاب «سیاحت شرق» آقانجفی قوچانی که همراه شرح خوابی از وی با نام «سیاحت غرب» به صورت یک مجلد و با عنوان «سیاحت شرق و غرب» تاکنون بارها منتشر شده، یکی از کتاب های ارزشمند اواخر دوره قاجار و عصر مشروطیت است که علاوه بر ارزش تاریخی، از جنبه طنز نیز قابل توجه و بررسی است. «سیاحت شرق» شرح برخی ماجراها و احوالاتی است که بر «آقانجفی قوچانی» در این راه رفته است. این کتاب به قلم خود آقانجفی نوشته شده و از
ادامه مطلب

معرفی کتاب دشمن شناسی

  دشمن شناسی (شناخت روشهای دشمن و راههای مقابله با آن) از دیدگاه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی
ادامه مطلب

معرفی کتاب جاسوسان در تهران

  نبردی مهیب و توطئه ای اهریمنی میان دستگاههای جاسوسی شرق و غرب در تهران...
ادامه مطلب

معرفی کتاب دشمنان آنلاین، مسئولان آفلاین

 کتاب دشمنان آنلاین، مسئولان آفلاین با قلمی روان، با استفاده از تصاویر و جداول مختلف شما را با حقایق دنیای مجازی بیشتر آشنا می‌کند تا عموم خانواده‌ها و والدین با کسب آگاهی و دانش لازم، برای مصونیت‌بخشی به فرزندان خود در برابر ولنگاری فرهنگی بی‌حد و حصر فضای مجازی پیش‌قدم شوند.
ادامه مطلب