«انتخاب صالحان» بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی انتخابات منتشر شد ‌

 کتاب انتخاب صالحان حاوی بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی انتخابات می‌باشد که در 450 صفحه توسط انتشارات انقلاب اسلامی تا سال 1398 به روزرسانی و منتشر شده است.
ادامه مطلب

کتاب «جوانان و گام دوم انقلاب» منتشر شد

به مناسبت دهه مبارکه فجر و در سالگرد صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، کتاب «جوانان و گام دوم انقلاب» با موضوع مروری بر جایگاه و نقش جوانان در چلّه دوم انقلاب اسلامی به همت اندیشکده برهان منتشر و روانه بازار نشر گردید.
ادامه مطلب

کتاب «سیرۀ انقلابی امام خمینی(ره)» منتشر شد

 به مناسبت سالروز بازگشت امام خمینی (ره) به وطن، کتاب سیرۀ انقلابی امام خمینی(ره) با موضوع بازخوانی نهضت مبارزات و رهبری انقلابی حضرت امام خمینی (ره) به همت اندیشکده برهان منتشر و روانه بازار نشر گردید.
ادامه مطلب

معرفی کتابی به منظور شناخت بهتر «هولوکاست»

  کتاب «جایگاه هولوکاست در پروژه صهیونیسم» در سه بخش و فصول متعدد، موضوعات مختلف پیرامون هولوکاست را مورد بررسی قرار می‌دهد. در این کتاب تلاش شده با نگرشی علمی - تحقیقی و بر اساس منابع موجود، زوایا و ابعاد گوناگون این موضوع مورد بررسی موشکافانه قرار گیرد.
ادامه مطلب

کتاب «فدایی اسلام» منتشر شد

  به مناسبت سالروز شهادت سیدمجتبی نواب صفوی، کتاب فدایی اسلام با موضوع اندیشه و سیره شهید نواب صفوی و فدائیان اسلام به همت اندیشکده برهان منتشر و روانه بازار نشر گردید.
ادامه مطلب

نصایح یار

 «زندگی زاهدانه»، «دنیاطلبی»، «زاهد، صابر، راغب»، «سخت‌گیری نکردن بر مردم»، «تاثیرات حیاتی رفاقت‌ها و مصاحبت‌‌ها»، … و «تاثیر گناه بر سرنوشت ملت‌ها» بعضی از عناوین گفتارهای ۳۶ گانه این نشریه هستند.
ادامه مطلب

کتاب «نفوذ در خانۀ ملت» منتشر شد

 کتاب نفوذ در خانۀ ملت با موضوع بررسی کارنامۀ تجدیدنظرطلبان افراطی در مجلس ششم به همت اندیشکده برهان منتشر و روانه بازار نشر گردید.
ادامه مطلب

یک کتاب خوب برای مطالعه در ایام فاطمیّه(س)

  محور عمده کتب پیرامون فاطمه زهرا(س) خصوصيّات تاريخى واخلاقى آن بزرگوار و ظلم‌هايى است كه در زندگى پر بركتش بر او رفته و اين در حالى است كه مراتب و کمالات وجودی ایشان كمتر مورد توجه محقّقان قرار گرفته است.
ادامه مطلب

مجموعه کتاب «از نهضت تا نظام» منتشر شد

  به مناسبت سالروز قیام مردم قم در ۱۹ دیماه ۱۳۵۶، مجموعه ۳ جلدی «از نهضت تا نظام» با موضوع بازخوانی تحولات انقلاب کبیر اسلامی از مبارزه تا نظام‌سازی به همت اندیشکده برهان منتشر و روانه بازار نشر گردید.
ادامه مطلب

مروری كوتاه بر ارتباط شهید ‌قاسم سلیمانی با دنیای كتاب

  «حاج قاسم» کدام کتاب‌ها را خواند و کدام‌ها را توصیه کرد؟
ادامه مطلب

کتاب «مطبوعات زنجیره‌ای» منتشر شد

  کتاب مطبوعات زنجیره‌ای با موضوع واکاوی روند تکوین حلقه‌های مطبوعاتی تجدیدنظرطلبان به همت اندیشکده برهان منتشر و روانه بازار نشر گردید.
ادامه مطلب

کتاب «به اسم روشنایی» منتشر شد/برگ‌هایی از تاریخ روشن‌فکران عصر پهلوی

  کتاب به اسم روشنایی با موضوع برگ‌هایی از تاریخ روشن‌فکران عصر پهلوی به همت اندیشکده برهان منتشر و روانه بازار نشر گردید.
ادامه مطلب

کتاب «الفبای اسلام زدایی» منتشر شد

  نگاهی تاریخی به اسلام ستیزی و اسلام زدایی در پوشش ادبیات و اصلاح خط/
ادامه مطلب

رهنمودهای رهبر معظّم انقلاب اسلامی(مدّظلّه) به طلاب در کتاب بدان ایدک الله .

  «طلبه را باید از اول درس خواندن وادار کرد به اینکه فکر کند. معروف بود می‌گفتند «بدان، ایدک الله» ـ چرا گفت بدان و نگفت بخوان؟ ـ منظور این است که اولاً حس سوال‎پردازی را در طلبه زنده کند، بعد هم به او تفهیم کند که خواندن مراد نیست، دانستن مراد است. این بایستی برای برنامه‌ریزان ما واقعا به صورت یک دستورالعمل جامع باشد.»
ادامه مطلب