کتاب «حجاب و سینمای ایرانی» منتشر شد

  بررسی مقولۀ پوشش در سینمای ایران
ادامه مطلب

معرفی کتاب هم رزمان حسین

  اخیرا کتاب هم رزمان حسین چاپ شده است که بی شک می توانیم ان را مرهم این شکاف دانست؛کتابی خواندنی و پرمغز ست که به در سیره عملی خواننده هم اثرگذار است.
ادامه مطلب

کتاب شناسی حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام

  حضرت عبّاس(ع) فرزند امام علی(ع) و ام البنین است که در سال 26 هجری به دنیا آمد. حضرت سجاد (ع) در مقام ایشان می فرماید: عبّاس، نزد خدای تبارک و تعالی منزلتی دارد که همه ی شهدا در روز قیامت به او رشک می برند. کنیه ی آن حضرت ابوالفضل و ابو قِربه (صاحب مَشک) می باشد و از القابش سقّا و قمر بنی هاشم (ع) است.
ادامه مطلب

کتاب «نزاع با ایدئولوژی» منتشر شد

  مطالعه انتقادی نظریات عبدالکریم سروش در زمینه علوم انسانی
ادامه مطلب

معرفی کتاب برای مطالعه در ایام محرم

  ده گفتار از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای
ادامه مطلب

کتاب «شجرۀ خبیثۀ جهل و کینه» منتشر شد

  واکاوی سلسله ریشه های تاریخیِ واقعۀ کربلا از عصر جاهلیت تا آستانۀ وقوع این رخداد
ادامه مطلب

کتاب سه جلدی «شرح نهج‌البلاغه» رهبرمعظم انقلاب رونمایی شد

  این اثر شامل درسهای نهج‌البلاغه‌ی رهبر معظّم انقلاب در سالهای ۵۲ و ۵۳ در مشهد مقدّس و کلاسهای شرح نهج‌البلاغه برای شاخه‌ی دانشجویی حزب جمهوری اسلامی در سال ۵۹ و دیدارهای با هیئت دولت در ماه رمضان از سال ۷۲ تا ۹۵ است.
ادامه مطلب

کتاب : ایلومیناتی، سیزده خاندان تاجدار، سیزده خط خونین

  معرفی کتاب تاریخ فرهنگی قبیله‌ی لعنت، جلد هشتم (ایلومیناتی، سیزده خاندان تاجدار، سیزده خط خونین) «ایلومیناتی»، ظهور عملی و نظری خاستگاه شیطان و لژنشینان مجامع مخفی بی‌خدا در آخرالزّمان است؛ «نظم نوین جهانی» و سپس عصیان و آشوبی فراگیر، به امید دست‌یابی ابلیس به سلطه‌ای فراگیر در ابعاد جهانی.
ادامه مطلب

کتاب «فتنه تیرماه» منتشر شد

  همزمان با رسیدن به تاریخ ۱۸ تیرماه، کتاب فتنه تیرماه با موضوع بازخوانی حوادث و ریشه‌های بروز و مهار فتنه ۱۸ تیر ۱۳۷۸ به همت اندیشکده برهان منتشر و روانه بازار نشر گردید.
ادامه مطلب

کتاب «تبلیغات اسلامی و رسانه دینی» منتشر شد

  «تحول در تبلیغات دینی»، «انتظارات از تبلیغات دینی در بیان رهبر معظم انقلاب‌اسلامی»، «آسیب‌شناسی تبلیغات دینی در گفتار شهید مطهری»، «راهبردهای اثرگذاری در تبلیغ دینی» و «روحانیت و رسانه دینی» عناوین گفتارهای ۵ گانه این کتاب هستند.
ادامه مطلب

خیز انتخاباتی چپ

  سیاست داخلی و خارجی کشور در چند سال اخیر و به‌ویژه پس از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ۹۶ دچار دگرگونی‌های مهمی شده است. پس از سال‌ها و به خاطر نحوه عملکرد جریان غرب‌گرا در عدم ارائه خدمات مطلوب به جامعه و عدم تحقق وعده‌های انتخاباتی، نارضایتی اوج گرفت و
ادامه مطلب

کتاب «سقوط آخرین نخست وزیر» منتشر شد

  کتاب سقوط آخرین نخست وزیر با موضوع روایتی از استحاله میرحسین موسوی از دهه شصت تا دهه هشتاد، به همت اندیشکده برهان منتشر و روانه بازار نشر گردید.
ادامه مطلب

کتاب «تروریسم دولتی اسرائیل» منتشر شد

  این کتاب که از مجموعه کتاب های اندیشنامه جهان اسلام و حاصل تلاش آقای رضا رحمتی است در۶۰ صفحه و در ۸ فصل، از سوی انتشارات دیدمان به زیور طبع آراسته گردیده است.
ادامه مطلب

بیانات رهبری در تبیین شخصیت امیر المومنین امام علی(ع)

  کتاب «جاودانه‌ تاریخ» مشتمل بر مجموعه بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) در تبیین ابعاد گوناگون شخصیت امیرالمؤمنین علی‌بن‌ابیطالب (ع) است که پس از گردآوری و تدوین در یک ساختار منسجم، توسط انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده است.
ادامه مطلب