پخش مستند حبیب انقلاب از شبکه گلستان

  مروری بر ابعاد مختلف زندگی مرحوم حضرت آیت الله طاهری گرگانی

۲۱ بهمن سال ۵۷ و انتقام مردم گرگان

  آن شب واقعا مسائلی را انسان متوجه میشد که جدا تأثر آور بود از جمله ریختن منافقین به اسلحه خانه شهربانی که کسی نتوانسته بود جلویشان را بگیرد. البته بعضی از آقایان نظر مساعد هم داشتند که اینها اسلحه‌ها را ببرند.لذا اسلحه زیادی از شهربانی بیرون رفت که بعدها با آن اسلحه ها چقدر آدم ترور کردند و چه کارهایی کردند و در کجاهای کشور آن اسلحه ها به کار رفت باید منتظر ماند تا روز قیامت .

عاشورای سال 57 در گرگان

  اما با کمال تاسف این کسی که به این شکل با ترس و واهمه توی این جور مسایل شرکت می‌کرد ...  بعدها این ها به کمک همان منافقین رفتند و پست ها و مناصب را گرفتند. خوب ما هم این را صحیح نمی دانستیم که برویم دنبال این مسایل و پست و مقام، این را صحیح نمی دانستیم چون کوچک و سبک بود البته باید هوس و شهوت ریاست هم در وجود انسان باشد که این جور مسایل را دنبال کند و خدا را شکر می‌کنم که

بازگشت از تبعید و استقبال مردم

    خلاصه قرار بر این بود که ما با یکی از آقایان با هم بیاییم ولی نشد.لذا هر یک از آقایان جدا جدا آمدند. من هم در روز جمعه {12/8/57}بازگشتم و استقبال بی نظیری از من شد. به طوری که تا کردکوی جمعیت آمده بودند که از شدت جمعیت راه بندان شده بود.

هشتگ های حبیب انقلاب اسلامی

  با توجه به ایام سالگرد ارتحال آیت الله سید حبیب الله طاهری گرگانی و برگزاری همایش "حبیب انقلاب" کاربران گلستانی امروز  با هشتگ حبیب انقلاب پیام های زیر را به اشتراک گذاشتند.

تصاویر/ اولین همایش حبیب انقلاب اسلامی در گرگان

  اولین همایش حبیب انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در سالن همایش های سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان برگزار شد.

هرجا مردم به خروش آمدند نظام مهر تایید گرفت

  نماینده مجلس خبرگان رهبری در نخستین همایش حبیب انقلاب اسلامی گفت: سازش ناپذیری آیت الله طاهری با جریان های انحرافی و التقاطی ویژگی بارز مبارزاتی ایشان بود که منجر به ترور ایشان شد.

ديدار رييس سازمان تبليغات اسلامي كشور با خانواده مرحوم آيت الله سيدحبيب الله طاهري

  حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی در دومین روز از سفر خود به استان گلستان با خانواده مرحوم آیت‌الله سیدحبیب‌الله طاهری نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري و موسس نخستین سازمان تبلیغات اسلامی در منطقه گرگان دیدار کرد.

همایش «حبیب انقلاب» در گلستان برگزار می‌شود

  مسئول حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) گرگان از برگزاری همایش حبیب انقلاب همزمان با سالگرد مرحوم آیت‌الله سیدحبیب‌الله طاهری‌گرگانی در گرگان خبر داد.

همایش حبیب انقلاب در دی ماه سال جاری برگزار می شود

  قرار است با توجه به نقش آیت الله طاهری در مبارزات انقلابی و مقابله با جریان نفاق همایشی تحت عنوان حبیب انقلاب برگزار شود.

راز یک دفتر و نشست پر رمز و راز با بهشتی

  سرمشق آیت الله شهید بهشتی برای مردم گرگان کیمیای سعادت بود ؛ سرمشقی که خط اول و آخر آن مقابله قاطع با جریان نفوذی منافقین و لیبرال ها بود. خطوط ممتد این سرمشق تاریخی در سیره عملی و نظری آیت الله طاهری گرگانی تا پایان عمر سراسر مبارزاتی او بوضوح قابل مشاهده است .

تاریخ شفاهی ایران

  دفاعیات مرحوم حضرت آیت الله طاهری گرگانی در مجلس خبرگان قانون اساسی ،جلسه بررسی اصل 2 قانون اساسی- شهریور 1358

عصر 21 بهمن سال 57 و انتقام مردم گرگان

  تا این که شب 22 بهمن (عصر 21 بهمن سال 57 ) فرا رسید که یک شب پر خاطره برای تمام کشور و برای شهر ما که از جمله شهرهای استثنایی بود می باشد.شب22بهمن مردم گرگان تحت عنوان همبستگی توی شهربانی ریختند. از جمله ریختن منافقین به اسلحه خانه شهربانی که کسی نتوانسته بود جلویشان را بگیرد . البته بعضی از آقایان نظر مساعد هم داشتند که اینها اسلحه ها را ببرند.لذا اسلحه زیادی از شهربانی بیرون رفت که بعدها