دستگیری عناصر خودسر توسط نیروهای کمیته

الاسلام احمد سالک در گفتگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی درباره سوءاستفاده جریان‌های سیاسی از عناصر خودسر با هدف تخریب نیروهای انقلابی گفت: در سال 64 فرمانده کمیته انقلاب اسلامی بودم. حضرت امام، آقای ناطق‌نوری وزیر کشور وقت را خواستند و به ایشان گفتند من شنیده‌ام که عده‌ای به نام حزب‌الله در خیابان ولیعصر تهران پونز روی پیشانی بدحجاب‌ها می‌گذارند. این‌ها را پیدا کنید.


 آقای ناطق نوری ساعت 8 صبح من را خواست و گفت که یک چنین موضوعی است که باید هر چه زودتر آن را جمع کنی. گفتم باشد. به کمیته آمدم. آنجا شورایی بود که من با آن‌ها هماهنگ می‌کردم. گفتیم با لباس مبدل بروید و این‌ها را که به اسم حزب‌الله مردم را اذیت می‌کنند دستگیر کنید.ساعت چهار بعدازظهر این‌ها می‌آمدند و هر دختر و زنی را به آن شکل می‌دیدند پونز در پیشانی آن‌ها فرو می‌کردند و چاقو می‌زدند. .


ما تمام کوچه‌های ولیعصر و به اصطلاح راه‌های فرار را از بالا تا پایین بستیم. این عناصر خودسر آمدند. موتورها را پارک کردند ولی از ماجرا خبر نداشتند. اولین نفری که سراغ دختران رفت بچه‌ها سریع او را گرفتند. ما آنجا شاید 50 یا 60 نفر را دستگیر کردیم. .


ما حتی خانه‌های تیمی این‌ها را گیر آوردیم. این‌ها به اسم حزب‌الله کار می‌کردند و متوجه شدیم که جریان‌های سیاسی دارند نظام و نیروهای نظام را تخریب می‌کنند. بلافاصله به کمک قوه قضاییه همان شب یا فردا صبح این گزارش را توسط آقای ناطق برای امام فرستادیم.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.