همایش ولایت و بصیرت

  همایش ولایت و بصیرت موضوع: بیدارباشِ ۹۸
ادامه مطلب

آغاز ثبت نام طلبه پایه اول

  بایاری خداوند متعال و در ظلِّ توجهات حضرت ولیعصر(عج) مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام گرگان از برادران واجد شرایط برای تحصیل در دوره های بلند مدت در سال تحصیلی 97-98 ثبت نام می نماید.
ادامه مطلب

آغاز ثبت نام حوزه علمیه حضرت صدیقه فاطمه (سلام الله علیها)

  ثبت‌نام حوزه‌های علمیه خواهران از اول بهمن تا ۳۰ بهمن در سراسر کشور ادامه خواهد داشت.
ادامه مطلب

استقامت کنید؛ راه خدا امیدبخش است اما هموار نیست

  استقامت کردن یعنی ثبات ورزیدن در این راه و تحت تأثیر عوامل گوناگون قرار نگرفتن. راه، راه همواری نیست؛ راه خدا، راه تلاش در راه خدا، راه اقامه‌ی حق و عدل، راه رسیدن به تمدّن اسلامی و نظام حقیقی اسلامی و جامعه‌ی اسلامی راه دشواری است؛ راهی است که پیغمبران در این راه با زحمت حرکت کردند و پیش رفتند.
ادامه مطلب

ویژه نامه آغاز امامت و ولایت امام زمان(عج)

  یکی از روزهای مهم ماه ربیع الاول، روز نهم این ماه است؛ نهم ربیع الاول نخستین روز امامت و ولایت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف است که پس از شهادت پدر بزرگوارشان امام حسن عسکری علیه السلام، به این مقام نائل شده اند.
ادامه مطلب

مراسم بزرگداشت شهدای گرانقدر قیام 5 آذر

  شهدای پنجم آذر سال 57 و مردمی که در آن واقعه شرکت کردند اولین مدافعان حرم در انقلاب اسلامی بودند چرا که برای دفاع از حرمت و شان امام رضا(علیه السلام) آن روز به میدان آمدند.
ادامه مطلب

هل من ناصر ینصرنی

  الان دشمنان مهدویت بیش از هر زمان دیگری هستند، الان شیطان گویا با تمامی امکانات علیه مهدویت قیام کرده است، و همه نیروهای خود را جمع کرده است. ما باید همین الان هم به یاری امام زمان (عج) بشتابیم با قلم‌مان، بیان‌مان، با فکرمان، با زبان‌مان، با گفتارمان، با سخنرانی‌مان، از حریم امامت و ولایت دفاع کنیم. باید به ندای یاری و نصرت‌خواهی امام زمان (عج) جواب پذیرش بدهیم.
ادامه مطلب