تجمع طلاب ،دانشجویان و اقشار مختلف مردم دارالمومنین گرگان در محکومیت توهین به پیامبر اکرم

 

حجت الاسلام و المسلمین سید محسن طاهری، مسؤول  حوزه علمیه امام صادق گرگان طی اطلاعیه ای صبح پنج شنبه هفته جاری، 20  شهریور  1399 طلاب و روحانیان این مکان مقدس در اعتراض به هتاکی و توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت پیامبر اکرم(ص) تجمع اعتراض آمیز برگزار می کنند.

 

 

 وی در ادامه با بیان این که اقدامات توهین آمیز کشورهای غربی علیه اسلام در راستای گسترش تفکر اسلام هراسی و اسلام ستیزی است، تصریح کرد: دشمنان اسلام به خیال خام خود می خواهند با انجام این اقدامات مانع از گسترش روز افزون دین مبین اسلام در کشورهای اروپایی و آمریکایی شوند و مسلمانان را نسبت به مطالبات اصلی خود مانند موضوع فلسطین و جنایات آمریکا و رژیم صهیونستی دچار غفلت کنند.

 حجت الاسلام و المسلمین طاهری  اضافه کرد: تداوم توهین به مقدسات اسلامی از سوی دشمنان نشان دهنده استیصال آنها در برابر موج گسترده اسلام خواهی در دنیا است و حرکت بی شرمانه نشریه فرانسوی شارلی ابدو نیز دقیقا ناشی از عجز و زبونی دشمنان در برابر اسلام راستین است.

 وی با بیان این که دشمنان با انجام و برنامه ریزی این اقدامات نمی توانند مانع از گسترش اسلام ناب محمدی در دنیا شوند، اظهار داشت: مسلمانان جهان در برابر اقدامات ضددینی و هتک حرمت مقدسات اسلام از سوی دشمنان سکوت نکرده و با برپایی تجمعات مختلف اعتراض و انزجار خود از این گونه اقدامات موهن را اعلام کرده اند.

 به گفته حجت الاسلام و المسلمین طاهری  انتشار مطالب توهین آمیز علیه رسول گرامی اسلام(ص) در این نشریه فرانسوی توطئه ای هدفمند از سوی دشمنان اسلام بود و همین کشورها پس از انتشار این کاریکاتورها و وقایع بعدی، از آنها نهایت سوء استفاده برای تاختن به اسلام و اسلام هراسی را کردند.

 وی با بیان این که استکبار و شارلی ابدو تکمیل کننده یکدیگر در توهین و تخریب دین مبین اسلام هستند، تصریح کرد: می بایست مسلمانان در برابر این اقدامات هوشیار بوده و با اتحاد و همدلی و پرهیز از هر گونه اختلاف نظر در مقابل دشمن مشترک خود ایستادگی کنند.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.