حماسه ۹ دی تجلی بصیرت مردمی و اعتقاد به ولایت فقیه بود

به گزارش گلستان ما ؛ حجت‌الاسلام و المسلمین نورالله ولی نژاد با گرامیداشت ۹ دی اظهار داشت: حماسه بزرگ ۹ دی متعلق به هیچ، گروه، حزب و جناحی نیست بلکه متعلق به ملت هوشیار و بیدار و ولایت مدار ایران است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با گرامیداشت حماسه ۹ دی ۸۸ افزود: بقا و ماندگاری انقلاب به ولایت فقیه گره خورده است و اگر ایران در دنیا سربلند است به خاطر ولایت فقیه است زیرا ولی فقیه عمود انقلاب است و در فتنه ۸۸ مردم دیدند که به اصل انقلاب و عمود خیمه انقلاب حمله شد لذا حماسه ۹ دی را خلق کردند.

وی این حماسه را درس عبرتی برای آمریکا و متحدانش دانست که هرگز نباید با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی ایران بازی کنند.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان افزود:مردم در فتنه ۸۸ دیدند که اصل انقلاب مورد هجوم قرار گرفته است و دشمن با هزینه سنگینی به دنبال حمله به عمود خیمه انقلاب است زیرا دشمن به خوبی می دانست که اگر به این عمود آسیب بزند اصل انقلاب رفتنی است.

ولی نژاد اظهار داشت: وقتی ملت ایران ردپا و حضور دشمن را در هتک حرمت به مسجد، مقدسات، پایگاه های بسیج، خیمه عزاداری امام حسین(ع) و ولایت فقیه دید، به سیل خروشانی تبدیل و توطئه دشمنان را خنثی و حماسه ۹ دی را خلق کرده است.

حجت‌الاسلام ولی نژاد اضافه کرد: هتک حرمت به مقدسات، به‌ویژه عزاداری امام حسین (ع) که مورد احترام همه مسلمانان شیعه و سنی است، برای ملت ایران قابل تحمل نیست.

وی بابیان اینکه مردم ایران برای انقلاب اسلامی خود هزینه های سنگینی ازجمله تقدیم هزاران شهید و تحمل سال ها سختی بوده است تصریح کرد: ملت ایران هرگز انقلاب و ارزش های آن را به آسانی به نیاورده تا به آسانی آن را از دست بدهد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به برخی جنایات آمریکا و متحدانش طی ۳۹ سال گذشته علیه انقلاب اسلامی، یادآور شد: ملت ایران با تاسی از منویات امام راحل (ره)و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، آمریکا را همچنان دشمن اصلی خود می داند و هر جا رد پای را دشمن ببیند، مقابل او می ایستد.

حجت‌الاسلام ولی نژاد همچنین تضعیف ولایت فقیه به‌عنوان ستون انقلاب را یکی از توطئه های دشمنان در جریان فتنه ۸۸ دانست و گفت: اصل ولایت فقیه که حیات و عزت انقلاب به برکت وجود آن است، برای ملت ایران مهم و عبور از خط امام و رهبری توسط هر فرد، گروه و جناحی که باشد، برای مردم قابل تحمل نیست.

وی، ۹ دی را نقطه عطفی در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود:در این روز ماندگار مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی و حمایت از رهبر معظم انقلاب،صیانت از ارزشها و مقدسات و پایان دادن به دسیسه استکبار جهانی و ایادی او در داخل چون سیل خروشان به میدان آمده و شرارت به وجود آمده را پایان و بار دیگر کار را تمام کرده است.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.