حمایت مقام معظم رهبری از تصمیم سران سه قوه

  استاد رائفی پور-حمایت مقام معظم رهبری از تصمیم سران سه قوه
ادامه مطلب

مدیریت غریزه جنسی در تلاطم ابتلائات آخرالزمانی

  فایل صوتی گفت و گوی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضا مهکام در یکصدو بیست و دومین نشست از سلسله نشست های فرهنگ مهدوی با موضوع مدیریت غریزه جنسی در تلاطم ابتلائات آخرالزمانی در سایت موعود قرار گرفت تا افرادی که امکان حضور نداشتند بتواند از این فایل بهره مند شوند 
ادامه مطلب

بدن مباركش رو دفن كردند

 بدن مباركش رو دفن كردند
ادامه مطلب

چگونه بفهمیم که روزه هایمان قبول شده است

  چگونه بفهمیم که روزه هایمان قبول شده است؟
ادامه مطلب

وفاداری و بصیرت حضرت عباس (ع) از زبان رهبر معظم انقلاب اسلامی

  از جمله کسانی که با بصیرت نافذ و ژرف خویش، در امواج سهمگین و فضای تیره و تاریک فتنه ها حقیقت را شناخت و از آزمون آن به سلامت رهید و ستایش امامان معصومی چون امام سجاد(ع) و باقر(ع) و صادق(ع) را برانگیخت، حضرت ابوالفضل عباس بن علی بن ابی طالب(ع)، برادر باوفای امام حسین(ع) و پرچمدار ارتش عدالت خواه روز عاشورای حسینی است.
ادامه مطلب

توصیه‌های رهبر معظم انقلاب درباره استفاده از ماه رجب/صوت

  رهبر معظم انقلاب درباره جایگاه ماه رجب می‌فرماید: ماه رجب و شعبان، آمادگاهى است براى اینکه انسان در ماه مبارک رمضان بتواند با آمادگى وارد شود.
ادامه مطلب

مداحی خاطرانگیز «سلام من به مدینه»

  سلام من به تو ای بانویی که مرد نبردی ز غیر هر چه که دیدی به یار شکوه نکردی سلام من به بازو و کبودی رویت به سرخ فامی اشک تو و سپیدی مویت
ادامه مطلب

چرا در جامعه اسلامی، فساد وجود دارد؟

  امیرالمومنین (ع)؛بزرگترین عدالتخواه تاریخ بود اما حکومت وی با رنج های فراوانی مواجه بود
ادامه مطلب

آیت اللّه سید سجاد علوی گرگانی | صفات رستگاران

    تفسیر قرآن کریم توسط مرحوم آیت اللّه سید سجاد علوی گرگانی پدر مرجع تقلید عالی قدر آیت اللّه علوی گرگانی 
ادامه مطلب

آیت اللّه سید سجاد علوی گرگانی | روز قیامت

   تفسیر قرآن کریم توسط مرحوم آیت اللّه سید سجاد علوی گرگانی پدر مرجع تقلید عالی قدر آیت اللّه علوی گرگانی 
ادامه مطلب

توسل به سلطان اهل سجده،همسفر عقیله،امام سجاد(علیه السلام)

  اى مردم! من فرزند مكه و منايم، من فرزند زمزم و صفايم، من فرزند كسى هستم كه حجر الاسود را با رداى خود حمل و در جاى خود نصب فرمود، من فرزند بهترين طواف و سعى كنندگانم، من فرزند بهترين حج كنندگان و تلبيه گويان هستم، من فرزند آنم كه بر براق سوار شد، من فرزند پيامبرى هستم كه در يك شب از مسجد الحرام به مسجد الاقصى سير كرد، من فرزند آنم كه جبرئيل او را به سدرة المنتهى برد و به مقام قرب ربوبى و
ادامه مطلب

‌بی‌بصیرت‌ها فریب می‌خورند

  پنجاه سال بیشتر از رحلت پیامبر گرامی اسلام (صلی‌الله‌علیه‌وآله) نگذشته است که کار حکومت مسلمین به یزید می‌رسد. چگونه ممکن است مسلمین تن به حکومت یزید بدهند؟ چه آفتی بر سر این درخت تناور جامعه اسلامی نشست که راهی برای زدودن آن نماند جز فداکاری حسین‌بن‌علی (علیه‌السلام) و بذل جان پربهایش در راه اصلاح امت؟
ادامه مطلب

خادم و دلسوزترین فرد به اسلام

  امام خمینی (ره) : خادم و دلسوزترین فرد به اسلام در تمام دنیا آقای خامنه‌ای است.
ادامه مطلب

کتاب صوتی قرآن با ترجمه

  این کتاب صوتی در قالب ۳۰ آلبوم (۳۰ جزء قران) تهیه شده که هر کدام در پوشه جداگانه‌ای قرار دارد و هر جزء شامل ۴۰ فایل صوتی (۲۰ فایل ترتیل و ۲۰ فایل ترجمه) می باشد (به استثناء جزء اول و آخر که بیشتر هستند).  
ادامه مطلب

دنیا محتاج قرآن است

  رهبر انقلاب  دنیای امروز را دچار خلأ هویتی، فکری و ایمانی دانستند و با اشاره به نیاز بشر برای پر کردن این خلأ فرمودند: «اگر چنانچه رشحه‌ای از رشحات قرآن با بیان متناسبِ امروز فرستاده بشود، دلها جذب میشود». به همین مناسبت پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR کلیپ صوتی «دنیا محتاج قرآن است» را منتشر می‌کند.
ادامه مطلب