بشارتهای حضرت آقا

 

 

1_3860253880747539867_n.mp4 [حجم: 2.53 مگابایت] ( تعداد دانلود: 0)

 

2_2615675406814760457_n.mp4 [حجم: 1.61 مگابایت] ( تعداد دانلود: 0)

 


.
بشارتهای حضرت_آقا امام_خامنه_ای در ماههای اخیر خیلی صریح‌تر و روشن‌تر از گذشته شده و هر کی که اهل دل باشه، اهل تدبر و تعمق در قرآن و در کلام آقا باشه متوجه میشه که خبرهای بزرگی در راهه.
.
آقا حتی در مورد سال ۹۸ از تعبیر عجیبی استفاده کردند: سال ۹۸ سال_فرصتها، امکانات و گشایش است. یعنی چی؟؟ گشایش که می‌دونیم یعنی فَرَج. اما امکانات رو اکثر ماها فکر می‌کنیم منظور امکانات مادیه. در حالی که منظور کلام چیز دیگه‌ای هست. امکانات، یعنی اینکه چیزهایی ممکنه در این سال اتفاق بیفته، فرصتهایی برای ملت ما وجود داره و امکان وقوع اونها هست که ان_شاء_الله باعث گشایش و فرج خواهد شد.
.
اما آیا این گشایش، همون گشایش بزرگ و نهاییه؟؟ به بشارات دیگه رهبری رجوع می‌کنیم.
.
ایشون فرمودند: این نفسهای آخر دشمنی دشمنان است... و همینطور آیات مربوط به ظهور، تحقق وعده الهی یعنی پیروز جبهه حق بر باطل رو قرائت کردند.
.
یه نگاه به شرایط کشورمون بندازید، آیا به نظر شما در حال حاضر پیروزی انقلاب اسلامی بر دشمنانش بدون نزولنصرت_الهی و ظهور_امام_زمان امکان پذیره؟؟ شما چقدر احتمال میدید؟؟
.
ایشون گفتن که مراکز موشکی حکومت سعودی به دست مجاهدین اسلامی خواهد افتاد. آیا شما به غیر از حوثی_هاو انصار_الله یمن در حال حاضر، مجاهد دیگه ای سراغ دارید که بتونن چنین کاری انجام بدن؟؟
.
پس از تمام این حرفها به سادگی میشه فهمید که منظور کلام آقا، نزدیک بودن ظهور، قیام یمانی ها، سقوط حکومت سعودی و ان شاء الله فتح مکه و بیت‌المقدس در آینده نزدیک است.
.
.
برای رسیدن اون روز، لحظه‌شماری می‌کنیم.
.
اللهم_عجل_لولیک_الفرج
.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.