اگر مسئولین راه امام خمینی (ره) را بروند بسیاری از معضلات برچیده می شود

  در زمان انقلاب بعضی از انقلابیون تحت تأثیر لیبرالیون قرار گرفتند و هر از گاهی برخی از جایگاه ها را به افراد نامناسب واگذار کرده و ضربه خورده ایم و مشکلات فرهنگی در آن جایگاه بی داد می کند.

روحانی در تحقق شاخص‎های اقتصاد مقاومتی اهل «اقدام و عمل» باشد

  مسئول حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) شهرستان گرگان با تاکید بر اینکه آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی مصداق تروریسم دولتی هستند، گفت: آمریکا «برجام» را به شکل کج‎دار و مریز حفظ کرده و با اعمال تحریم‎های جدید عملا برجام را زیرپا گذاشته است.

چند نظریه درباره‌ی چند اظهارنظر

  جای این سوال باقی است که چطور در زمانی که قوه‌ی قضائیه با برخی از نزدیکان دکتر احمدی‌نژاد برخورد کرد، شما سکوت کردید، ولی حالا که با نزدیکان شما برخورد شده است، دستگاه قضا را متهم به برخورد جناحی می‌کنید؟! به نظر می‌رسد که برخورد دوگانه‌ی شما بیشتر شائبه‌ی سیاسی دارد تا قوه‌ی قضائیه!

یک تولی و یک تبری

  جا دارد به نوبه‌ی خودم و مِن باب عمل به فریضه‌ی "تبری" از دست‌اندرکاران یک نشریه‌ی معلوم‌الحال استان گلستان، که صراحتاً جای جلاد و شهید را عوض کردند، اعلام بیزاری کنم.  این یکی از پیامدهای شوم سخنان کسی است که در جایگاه نامزد ریاست جمهوری، جای جلاد و شهید را عوض کرد و تفاله‌های نفاق را پررو ساخت.

ماهیت انقلاب اسلامی ایران

  بدون شک، انقلاب اسلامی ایران با نام امام خمینی(ره) گره خورده است، قیام امام(ره) از سال ۴۱، آن‌قدر شورانگیز و شگفت‌انگیز بود که به‌زودی همه‌ی دل‌های عدالت‌خواه و حق‌طلب را به سوی خود جلب کرد، البته جو خفقان حاکم بر کشور، به‌گونه‌ای بود که در آغاز، مانع از ظهور و بروز کامل انگیزه‌های درونی ملت ایران می‌شد، لیکن به مرور زمان و با ایستادگی

حضرت عبدالعظیم حسنی و ولایت مداری

  حضرت عبدالعظیم علیه‌السلام در طول زندگی خود به هیچ امری همانند سلامت عقاید و پیروی از اهل‌بیت علیهم‌‌السلام اهتمام نداشتند به‌ گونه‌ای که در زمان امام هادی علیه‌السلام می‌فرمودند اطاعت از حضرت هادی علیه‌السلام واجب است و خود در عمل نیز اطاعت و ولایت او را به جان‌ودل پذیرا بود.

مظلومیت شهیدبهشتی در گرگان

  به زور عکس نمی‌توان واقعیات را تغییر داد، عکس داشتن در کنار شهید بهشتی، نشان دهنده‌ی "رهرو بهشتی بودن" نیست، همان‌گونه که بسیاری از مدعیان خط امام، امروزه برخلاف مسیر امام(ره) حرکت می‌کنند.

بردباری و رافت اسلامی جمهوری اسلامی نباید باعث سوءاستفاده‌ دشمن شود

  مسئول حوزه علميه امام صادق (علیه السلام) شهرستان گرگان گفت: جمهوری اسلامی با داشتن رهبری الهی، شجاع، مدبر و مقتدر و ملتی بابصیرت و شکست‌ناپذیر، هرگز زیر بار ذلت نخواهد رفت و برخورداری این نظام از بردباری و رافت اسلامی، نباید باعث سوءاستفاده‌ی دشمن شود.

چند نکته درباره آتش به اختیار

  افراد مغرضی که آتش‌به اختیاربودن حزب‌الله را تفسیربه‌رای می‌کنند، می‌خواهند با یاوه‌گویی‌هایشان مانع از شکوفایی ظرفیت بی انتهای جوانان انقلابی شوند و به فسادانگیزی خود ادامه دهند. زهی خیال باطل!

دشمنی دشمنان با افزایش رفاقت کمتر نمی‎شود

  مسئول حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) گرگان با تاکید بر اینکه هر زمان از آرمان‎های خود عقب‎نشینی کردیم وضع ما بدتر شده است، گفت: دشمن وقیح است و با عقب‎نشینی یک گام جلوتر می‎آید، در واقع اینطور نیست که اگر رفاقت ما با دشمنان بیشتر شود دشمنی آنها کاهش یابد.

بیانیه حجت الاسلام و المسلمین سید محسن طاهری (زیدعزه)

  بهترین کاری که امروز ما می‌توانیم انجام دهیم بی‌اعتنایی به کسانی است که خواسته یا ناخواسته به دنبال تفرقه و اختلاف بین جریان مومن و انقلابی و نیز انشقاق در جبهه‌ی انقلابیون است.

توصیه‌ای برادرانه به جریان مومن و انقلابی استان

  از آن‌جا که دولت مستقر، به دلایلی که خود می‌دانید مورد حمایت جریان غرب‌گرای لیبرال و...است و دشمنان خارجی و ایادی داخلیشان، از روی کار آمدن دولتی انقلابی و کارآمد درهراسند، طبیعی است که هجمه‌های بی‌سابقه‌ای علیه جریان مومن و انقلابی و خصوصاً نامزد اصلی آنان صورت گیرد.

اصلح یا مقبول، و یا "اصلح‌مقبول" ؟

    در قرآن کریم می‌خوانیم پس از آن که مظلومیت و حقانیت یوسف پیامبر(ع) بر پادشاه مصر روشن گردید، به یوسف(ع) گفت: "انک الیوم لدینا مکین امین"  (یوسف/۵۴) یعنی: امروز تو نزد ما دارای دو ویژگی هستی: ۱ - صاحب منزلت - ۲ - امین و گویا با این سخن از او خواست تا خود مسئولیت مهمی را برگزیند. حضرت یوسف(ع) فرمود: "اجعلنی علی خزائن الارض، انی حفیظ علیم" یعنی: مرا بر خزائن این سرزمین بگمار!

رسانه‌های انقلابی رسالت سنگینی در جنگ نرم برعهده دارند

  همزمان با آخرین پنجشنبه سال ۹۵ اصحاب رسانه استان گلستان به همراه تعدادی از مسئولان استانی به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

برجام و وعده‌های شیطان بزرگ

  و شیطان، هنگامی‌که کار تمام میشود، میگوید: «خداوند به شما وعده حق داد؛ و من به شما وعده (باطل) دادم و تخلّف کردم! من بر شما تسلّطی نداشتم، جز اینکه دعوتتان کردم و شما دعوت مرا پذیرفتید! بنابراین، مرا سرزنش نکنید؛ خود را سرزنش کنید! نه من فریادرس شما هستم و نه شما فریادرس من! من نسبت به شرک شما درباره خود که از قبل داشتید، (و اطاعت مرا هم‌ردیف اطاعت خدا قراردادید) بیزار و