حجت الاسلام و المسلمین طاهری با تحلیل اتفاقات اخیر و شرایط کشور مطرح کرد

  حجت الاسلام و المسلمین طاهری مسئول حوزه علمیه امام صادق علیه السلام گرگان در یاداشت اختصاصی خود به تحلیل اتفافات اخیر و سیر صعودی جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب اسلامی در زمینه علوم و تکنولوژی های مدرن، نقش و جایگاه ایران اسلامی در عرصع بین الملل و... پرداخت.

وضعیت اقتصادی مردم نگران‎کننده است

  مسئول حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) شهرستان گرگان با بیان اینکه مردم از گرانی گله‎مندند، گفت: بیکاری، تورم؛ گرانی، مشکلات اقتصادی که به دنبال آن مشکلات اجتماعی را در پیش دارد، وضعیت اقتصادی مردم را نگران‎کننده کرده است.

تقارن و تقارب معنادار سوم و هشتم ربیع الثانی

  ایام عسکریه بهترین فرصت برای ترویج ارزش های اصیل اسلام نام محمدی در دارالمومنین گرگان است

سفر امام عسکری(علیه السلام) به گرگان برگ زرین تاریخ پرافتخار این شهر است

  متاسفانه از دو جهت سفر امام عسکری(ع) به دارالمومنین گرگان مورد غفلت و بی‌توجهی متولیان حوزه‌های معنوی و فرهنگی واقع شده است: یکی از بُعد زمانی و بزرگداشت این روز بزرگ و دیگری از بُعد مکانی و توجه به قدمگاه مقدس آن امام عظیم‌الشان.

ناکارآمدی برخی مسوولان باعث عقب‎ماندگی و بروز مشکلات اقتصادی است

  مسوول حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان گرگان در خصوص حضور برخی فعالان فتنه 88 در دانشگاه‎های استان که به بهانه روز دانشجو انجام گرفت، گفت: دانشگاه نباید فضای احیای فتنه‎گران شود.

معرفی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل نشان‎دهنده عجز آمریکایی‌ها و صهیونیستهاست

  جریان استکباری برای اینکه خودشان را شکست خورده میدان جلوه ندهند باید این اقدامات مذبوحانه را داشته باشند خوشبختانه اقدام احمقانه ترامپ نه تنها هیچ تاثیری در حضور مقتدرانه جبهه مقاومت در این منطقه نخواهد داشت بلکه می‎بینیم عدو سبب خیر شده است.

اگر مسئولین راه امام خمینی (ره) را بروند بسیاری از معضلات برچیده می شود

  در زمان انقلاب بعضی از انقلابیون تحت تأثیر لیبرالیون قرار گرفتند و هر از گاهی برخی از جایگاه ها را به افراد نامناسب واگذار کرده و ضربه خورده ایم و مشکلات فرهنگی در آن جایگاه بی داد می کند.

روحانی در تحقق شاخص‎های اقتصاد مقاومتی اهل «اقدام و عمل» باشد

  مسئول حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) شهرستان گرگان با تاکید بر اینکه آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی مصداق تروریسم دولتی هستند، گفت: آمریکا «برجام» را به شکل کج‎دار و مریز حفظ کرده و با اعمال تحریم‎های جدید عملا برجام را زیرپا گذاشته است.

چند نظریه درباره‌ی چند اظهارنظر

  جای این سوال باقی است که چطور در زمانی که قوه‌ی قضائیه با برخی از نزدیکان دکتر احمدی‌نژاد برخورد کرد، شما سکوت کردید، ولی حالا که با نزدیکان شما برخورد شده است، دستگاه قضا را متهم به برخورد جناحی می‌کنید؟! به نظر می‌رسد که برخورد دوگانه‌ی شما بیشتر شائبه‌ی سیاسی دارد تا قوه‌ی قضائیه!

یک تولی و یک تبری

  جا دارد به نوبه‌ی خودم و مِن باب عمل به فریضه‌ی "تبری" از دست‌اندرکاران یک نشریه‌ی معلوم‌الحال استان گلستان، که صراحتاً جای جلاد و شهید را عوض کردند، اعلام بیزاری کنم.  این یکی از پیامدهای شوم سخنان کسی است که در جایگاه نامزد ریاست جمهوری، جای جلاد و شهید را عوض کرد و تفاله‌های نفاق را پررو ساخت.

ماهیت انقلاب اسلامی ایران

  بدون شک، انقلاب اسلامی ایران با نام امام خمینی(ره) گره خورده است، قیام امام(ره) از سال ۴۱، آن‌قدر شورانگیز و شگفت‌انگیز بود که به‌زودی همه‌ی دل‌های عدالت‌خواه و حق‌طلب را به سوی خود جلب کرد، البته جو خفقان حاکم بر کشور، به‌گونه‌ای بود که در آغاز، مانع از ظهور و بروز کامل انگیزه‌های درونی ملت ایران می‌شد، لیکن به مرور زمان و با ایستادگی

حضرت عبدالعظیم حسنی و ولایت مداری

  حضرت عبدالعظیم علیه‌السلام در طول زندگی خود به هیچ امری همانند سلامت عقاید و پیروی از اهل‌بیت علیهم‌‌السلام اهتمام نداشتند به‌ گونه‌ای که در زمان امام هادی علیه‌السلام می‌فرمودند اطاعت از حضرت هادی علیه‌السلام واجب است و خود در عمل نیز اطاعت و ولایت او را به جان‌ودل پذیرا بود.

مظلومیت شهیدبهشتی در گرگان

  به زور عکس نمی‌توان واقعیات را تغییر داد، عکس داشتن در کنار شهید بهشتی، نشان دهنده‌ی "رهرو بهشتی بودن" نیست، همان‌گونه که بسیاری از مدعیان خط امام، امروزه برخلاف مسیر امام(ره) حرکت می‌کنند.

بردباری و رافت اسلامی جمهوری اسلامی نباید باعث سوءاستفاده‌ دشمن شود

  مسئول حوزه علميه امام صادق (علیه السلام) شهرستان گرگان گفت: جمهوری اسلامی با داشتن رهبری الهی، شجاع، مدبر و مقتدر و ملتی بابصیرت و شکست‌ناپذیر، هرگز زیر بار ذلت نخواهد رفت و برخورداری این نظام از بردباری و رافت اسلامی، نباید باعث سوءاستفاده‌ی دشمن شود.

چند نکته درباره آتش به اختیار

  افراد مغرضی که آتش‌به اختیاربودن حزب‌الله را تفسیربه‌رای می‌کنند، می‌خواهند با یاوه‌گویی‌هایشان مانع از شکوفایی ظرفیت بی انتهای جوانان انقلابی شوند و به فسادانگیزی خود ادامه دهند. زهی خیال باطل!