مشکلات امروز کشور حاصل وجود مدیران غیراسلامی است

به نقل از زرین نامه؛ حجت الاسلام محمود نبویان در همایش بصائر علی آباد کتول با اشاره به مشکلاتی که امروز گریبانگیر کشورمان است، بیان کرد: حاصل دیپلماسی غیر دینی از بین رفتن حدود 90 درصد انرژی هسته ای کشور بود.

وی با اشاره به جریان اختلاس ها، رشوه ها و فعالیت بانک ها گفت: امروز مشکلات ما به دلیل اندیشه های غیر اسلامی و غیر انقلابی است. برخی مدیران ظاهری دینی دارند اما در عمل به گونه ای دیگر هستند.

نبویان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا با قدرت در حال پیشروی است، اذعان کرد: مشکلات ما به دلیل وجود مدیرانی است که توصیه های مقام معظم رهبری را همواره نادیده می گیرند و همچنین به دلیل رییس جمهوری است که می گوید باید امام زمان (عج) را هم نقد کرد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: کشور ما مردم خوبی دارد که همیشه مشکلات را درک می کنند و همواره پشتیبان انقلاب اسلامی و ولایت فقیه هستند. باید قدر این مردم را دانست و برای حل مشکلات آن ها تلاش کرد.

لازم به ذکر است؛ در راستای گفتمان سازی انقلاب اسلامی، همایش بصائر با سخنرانی حجت الاسلام محمود نبویان معاون مجمع تقریب مذاهب اسلامی کشور و با حضور جمعی از مردم علی آباد کتول در مسجد امام حسن عسگری این شهرستان برگزار شد.

basaer1

basaer1

basaer1

basaer1

basaer1

basaer1

basaer1

basaer1

basaer1

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.