قوه قضائیه تخلفات سنگین منسوبین به دولت را به سرانجام برساند

حجت‎الاسلام والمسلمین سیدمحسن طاهری در گفت‎وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: اصولا روش سیاست‎ورزی اصلاح‎طلبان و اعتدالیون مانند روش اربابانشان است و از کسانی که آمریکا را کدخدا می‎دانند و امثال اوباما را مؤدب و باهوش می‎شمارند غیر از این هم انتظاری نیست.

وی تصریح کرد: شما ببینید آمریکا از یک طرف بزرگترین جنایات بشری را مرتکب می‎شود و از طرف دیگر بزرگترین مدعی حمایت از حقوق بشر است و به همین بهانه کشورهای دیگر را مورد حمله نظامی و تحریم و ... قرار می‎دهد.

* بزرگترین اختلاس‎ها در این دولت انجام شده است/ همچنان نسبت به دولت سابق سیاه‎نمایی می‎کنند

مسؤول حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان گرگان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای مبنی بر اینکه آمریکایی‎ها دستکش مخملی روی پنجه فولادی خود کشیده‎اند، گفت: دولتمردان ما هم متأسفانه همین روش را در پیش گرفته‎اند و عمل‎شان نقطه مقابل گفتارشان است.

طاهری با بیان اینکه بزرگترین اختلاس‎ها در این دولت انجام شده تاکید کرد: حقوق‎های نجومی در این دولت اتفاق افتاده و ... اما همچنان دارند نسبت به دولت سابق سیاه‎نمایی می‎کنند.

وی افزود: برای جلب توجه رسانه‎ها و مطبوعات، دم از آزادی بیان می‎زنند ولی خود بیشترین توهین‎ها را به منتقدین می‎کنند و گزارش‎هایی که اخیرا رسیده حاکی از این است که دولت در یک سال گذشته حدود 40 بار از هفت رسانه شکایت کرده است!.

* قوه قضائیه تخلفات سنگین منسوبین به دولت را به سرانجام برساند

مدرس سطح عالی با اشاره به جریان رأی مجلس به وزرای پیشنهادی تصریح کرد: معلوم شد که دولت توانسته است به هر وسیله‎ای اکثریت مجلس را منفعل کند و حالا نوبت به قوه قضائیه رسیده است ولی خوشبختانه آیت‌الله آملی‎لاریجانی با شجاعت و بصیرت، موضع‌گیری قاطعانه‎ای گرفتند.

طاهری ابراز امیدواری کرد که قوه قضائیه بتواند هر چه زودتر پرونده‎های سنگینی را که از تخلفات برخی منسوبین به این دولت در دست دارد به سرانجام مناسب برساند و با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.