عناوین دروس مراجع عظام تقلید در سال تحصیلی جدید

موضوعات  و عناوین دروس مراجع عظام تقلید بدین شرح است:

آیت‌الله العظمی  مکارم شیرازی درس خارج فقه خود  را امسال با مبحثی جدید از کتاب « مضاربه»  و از ساعت 10 صبح در مسجد اعظم برگزار می کنند.

بحث مضاربه این مرجع تقلید با نظر سنجی از شاگردان و فضلاء انتخاب شده است و علاوه بر پایگاه مدرسه فقاهت که دروس همه مراجع را پوشش می‌دهد، از طریق سایت ایشان نیز به شکل متن، صوت و تصویر در دسترس عموم و فضلا قرار می گیرد.

*آیت الله وحید و بحث خمس

آیت الله العظمی وحید خراسانی نیز ادامه بحث سال گذشته  کتاب«خمس» خود را از روز شنبه 21 شهریور و از  ساعت 9 در مسجد اعظم برقرار خواهندکرد.

*آیت الله نوری و بحث ولایت فقیه

آیت‌الله  العظمی نوری‌همدانی که امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه‌های علمیه سخنرانی کردند دروس خود را ادامه بحث سال گذشته با موضوع «ولایت فقیه» و از ساعت 11در مسجد اعظم ادامه خواهند داد.

* آیت الله سبحانی و بحت اجتهاد و تقلید

آیت‌الله العظمی سبحانی نیز دروس خارج اصول خود را از باب «اجتهاد و تقلید» از ساعت 9 صبح در مسجد اعظم آغاز کردند و از ساعت 17عصر نیز ادامه بحث «قواعد الفقهیه» درس خارج فقه خود را شروع خواهند کرد.

*آیت الله شبیری و خارج بیع

دروس خارج فقه آیت الله العظمی شبیری زنجانی نیز  ادامه بحث «کتاب البیع» خواهد بود که از ساعت 12در مسجد اعظم برگزار می شود.

*فقه و تفسیر برنامه درسی آیت الله جوادی آملی

خاطرنشان می شود: آیت‌الله العظمی جوادی‌آملی  نیز دروس خود را از اول مهر با موضوع  فقه و تفسیر ادامه بحث سال گذشته در مدرسه فیضیه و مسجد اعظم آغاز خواهند کرد.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.