اجرای دستورالعمل تغییرات امتحان شفاهی طلاب تا چند روز آینده

  معاون آموزش حوزه های علمیه از اجرای دستورالعمل جدید تغییرات امتحان شفاهی طلاب تا چند روز آینده خبر داد.
ادامه مطلب

نباید معیشت ملت را معطل لبخند یا اخم بیگانگان بگذاریم

  حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در جمع دانشجویان دانشگاه‌های مشهد با اشاره به سخنان و اقدامات خصمانه رئیس جمهور و دولت آمریکا، اظهار داشت: مشابه ادبیات ترامپ در دولت بوش به‌کار گرفته شد و او ملت ایران را محور شرارت خواند، آن‌هم در حالی‌که مانند امروز، دولت وقت از لبخند به آمریکا، مذاکره با آن و ذوب‌کردن یخ‌های بی‌اعتمادی حرف می‌زد و
ادامه مطلب

روحانی از آیت‌ا... هاشمی کینه دارد

  خاتمی اگر مخالف تخریب هاشمی بود نباید سکوت می‌کرد/ روحانی از آیت‌ا... هاشمی کینه دارد/ نشستن لاریجانی کنار خاتمی شروع فعالیت‌های انتخابی او بود/ مسئول سماورهای وزارت اطلاعات هستم
ادامه مطلب

روحانی در تحقق شاخص‎های اقتصاد مقاومتی اهل «اقدام و عمل» باشد

  مسئول حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) شهرستان گرگان با تاکید بر اینکه آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی مصداق تروریسم دولتی هستند، گفت: آمریکا «برجام» را به شکل کج‎دار و مریز حفظ کرده و با اعمال تحریم‎های جدید عملا برجام را زیرپا گذاشته است.

60 درصد مسوولین‌در منطقه 1 تهران زندگی می کنند

  طبق خبری که در رسانه ها به نقل از شهردا منطقه یک تهران مطرح شد، 60 درصد از مسئولین در منطقه یک تهران زندگی ‌می‌کنند. آن 40 درصد مابقی هم احتمالا در منطقه دو و سه زندگی می‌کنند.
ادامه مطلب

جدول راهکاری برای کاهش هزینه‌های سفر اربعین

  دولت می‌تواند با حذف دلار مبادله‌ای اختصاص یافته برای مسافران و تخصیص مابه‌التفاوت آن با نرخ آزاد به هزینه‌های اخذ ویزا ، حمل و نقل و... به کاهش هزینه‌های سفر اربعین اقدام کند.
ادامه مطلب

برگزاری همایش بصیرتی با حضور حضرت آیت‌الله رجبی در حوزه علمیه امام صادق ع گرگان

  نشست صمیمی قائم مقام موسسه آموزشی امام خمینی ره حضرت آیت الله رجبی با طلاب مدرسه علمییه امام صادق علیه السلام گرگان
ادامه مطلب

همایش بصیرتی با حضور حضرت آیت‌الله رجبی در حوزه علمیه امام صادق(ع) گرگان

  همایش بصیرتی با حضور حضرت آیت‌الله رجبی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و قائم مقام ریاست موسسه آموزشی و پژوهشی امام  خمینی(ره)،
ادامه مطلب

جاسوس هسته ای کارمند وزارت خزانه داری آمریکا بوده است

  عضو کمیسیون امنیت ملی ضمن بیان اینکه سه نفر جاسوس دیگر در تیم هسته‌ای شناسایی شده بود که هر سه نفر آنها فرار کرده اند گفت: دری اصفهانی به اصطلاح کارشناس مسائل بانکی در تیم هسته ای بود که همزمان در وزارت خزانه داری آمریکا نیز عضویت داشته است. یعنی کارمند ofac بوده و از وزارت خزانه داری آمریکا حقوق می گرفته است.
ادامه مطلب

استقبال رادیو فردا از سخنان علی مطهری!

  اظهارات علی مطهری علیه قوه قضائیه با استقبال رادیو فردا روبرو شد.
ادامه مطلب

آیت الله مصباح یزدی در دیدار با جمعی از روحانیون سپاه پاسداران

  امام خمینی ره كاري كرد كه دنيا را تكان داد؛ دليلش اين بود كه وي در راه خدا جهاد مي كرد؛ از صبح كه از خواب بر مي خواست به دنبال انجام وظيفه در مقابل خدا بود.  
ادامه مطلب

سه غفلت بزرگ و جدی در زندگی

  «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا» یعنی اگر یک لحظه در زندگی ایمان به غیب نباشد، غفلتی جدی سراغ ما می آید، به تعبیری مسلمان های زمان امام حسین(ع) در امتحانات نیم ترم کم آوردند، لذا در امتحان نهایی که عاشورا بود مردود شدند.
ادامه مطلب

آسیب‎هایی که علم و عالمان را تهدید می‎کند

   آسیب‎های زیادی علم و عالمان را تهدید می‎کند؛ اولین آسیب علم و عالم را می‎توان، توجه به دنیا بیان کرد؛ در روایتی بیان شده است که تا زمانی که علما وابسته به دنیا نباشد، امنای رسل هستند.
ادامه مطلب

چرا آیت الله وصیتنامه را به یکی از فرزندان نداد؟

  اما نکته جالب این سخنان آن بود که آیت الله هاشمی رفسنجانی حتی در بین خانواده خود نیز احساس امنیت نکرده است و طبق عرف جامعه ایرانی یک نسخه از وصیت خود را به هیچ کدام از فرزندان حتی پسر بزرگ نداده است.
ادامه مطلب

گلایه آیت الله نوری همدانی ازدولت

  مسئولین دولتی از دفتر بیرون می روند نصایح و نظرات مراجع را فراموش می کنند
ادامه مطلب