پیروی از هوای نفس سبب می شود تا انسان بخواهد به وسیله مذاکره با آمریکا، به مردمش کمک کند

  سخنان مهم علامه مصباح یزدی در جلسه چهارم درس اخلاق ماه مبارک رمضان
ادامه مطلب

حمایت حجت الاسلام و المسلمین طاهری از شالی کاران گلستانی

  حجت الاسلام والمسلمین دکتر  سید علی طاهری نماینده سابق مردم گرگان و آق قلا و سرپرست دانشگاه آزاد استان گلستان در رابطه با طرح ممنوعیت کشت شالی در استان گلستان واکنش نشان داد و در صفحه شخصی خود نوشت:
ادامه مطلب

علامه مصباح: تأکید رهبری بر ضرورت انقلابی بودن، هشداری حکیمانه است

  عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این‌که وقتي رهبری تأكيد مي‌كنند كه انقلابی باشید، یک دنیا معنا در آن نهفته است، اظهار داشت: اگر بخواهیم اين سخن رهبری را گوش فرا داده، و از آن اطاعت کنیم، باید بدانیم انقلابی نبودن ناشی از دو گونه ضعف است؛ ضعف در شناخت و آگاهی، و ضعف در اراده و همت.
ادامه مطلب

دشمن از فضای مجازی بیشترین تلفات را از ما گرفته است

  مسئول بسیج طلاب استان گفت: طلاب ما امروز در فضای مجازی گمراه هستند وجود آموزش های لازم می تواند آنان را از گمراهی نجات دهد.
ادامه مطلب

دختران واقعی خیابان انقلاب چه کسانی هستند؟

  رفتارشناسی و تیپولوژی نشان می‌دهد که دختران ضدحجاب از قشری هستند که با درد و مشکلات جامعه بیگانه است. این دختران امروز به مانند خروسان بی محلی هستند که در زمانه مشکلات شهروندان دست و پا گیر آنان می‌شوند.
ادامه مطلب

موگرینی: از روحانی تضمین گرفتیم در برجام بماند!دولت بدهکار را جای طلبکار نشاند

  مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در انتقاد ضمنی از رویکرد رئیس‌جمهور آمریکا در قبال برجام گفت که این انگیزه برای تخریب، راه به جاهای خوب نمی‌برد.
ادامه مطلب

تصويري ازمقام معظم رهبری كه واكنش رسانه‌هاي جهان را برانگيخت

  پايگاه خبري هيل هم نوشت: «روز جمعه تصويري از رهبر ايران در حال مطالعه كتابي جنجالي درباره دونالد ترامپ، منتشر شد كه رئيس‌جمهور امريكا را مورد استهزا قرار داد. اين كتاب جامعه جهاني و واشنگتن را با تعاريف جنجالي كه از ترامپ و حلقه نزديك به او ارائه كرد، مبهوت نمود. »
ادامه مطلب

ترانه‌سرای همجنس‌بازان، خواننده سریال ماه رمضان شد!

  تیتراژ یکی از سریال‌های ماه رمضان سیما با صدای همکار خواننده‌های ضدانقلاب و ترانه‌سرای فتنه ساخته شد!
ادامه مطلب

علامه مصباح: انقلاب اسلامی ایران يكي از مهم‌ترین حوادث در طول تاریخ بشریت بوده است

  عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: در بین حوادث عالم، یکی از مهم‌ترین حوادثی که در طول تاریخ بشریت اتفاق افتاده است، حادثه انقلاب اسلامی ایران به دست امام خمینی‌(ره) است؛ ارزیابی این حادثه در همان زمان و پس از آن، نشان می‌دهد، این واقعه با حوادث دیگر قابل مقایسه نیست.
ادامه مطلب

مراسم «همبستگی با خواهران باحجاب» در دانشگاه کالیفرنیا برگزار شد

  دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه کالیفرنیا، در روز همبستگی با دانشجویان محجبه، اقدام به برپایی باجه حجاب کرده و به سئوالات همکلاسی هایشان درباره حجاب و اسلام پاسخ دادند.
ادامه مطلب

حمله روزنامه اصلاح طلب به روحانی/ کجا زندگی می‌کنید آقای رئیس جمهور؟

  روزنامه اصلاح طلب قانون با کنایه نسبت به سخنرانی دیروز روحانی در خراسان رضوی نوشت: منظور آقاي روحاني از زندگي، معيشت آقاي رييس‌جمهور و كابينه‌ او بوده است و مشكل ارزي را نيز روحاني مانند بسياري از معضلات ديگر علاقه‌اي به دركش ندارد.
ادامه مطلب

پدرم را پامنبری‌های موسوی خوئینی‌ها کشتند

  اینکه چه می شود که یک جریانی چون فرقان شکل می گیرد، جریانی که زائیده ی یک اندیشه است، زائیده ی یک انحراف است و آن ادعا به یک نوع خشونتی انجامید، موضوع اصلی گفت‌وگو با مجتبی فرزند ارشد شهید مطهری است در خانه ی پدری در ساختمان دو طبقه ی قدیمی چهار راه قنات در شمال تهران انجام داده است.
ادامه مطلب

موسوی خوئینی ها و ترور شهید مطهری!

  عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت: با نگاهی به سوابق موسوی خویینی ها طی سه دهه گذشته می توان دریافت كه وی مدیریت كودتای مخملی اخیر را بر عهده داشته است. 
ادامه مطلب

روایات شیعه و سنی در مسئله ظهور حضرت مهدى(عج) به حد تواتر رسیده است

  مدیر حوزه های علمیه تصریح کرد: آیات فراوانى بر مسئله مهدویت در اسلام و ظهور حضرت مهدى(عج) دلالت مى کند و روایات شیعه و سنی در این زمینه، بسیار زیاد و به حد تواتر رسیده است، به طورى که کسى نمى تواند درباره درستى آنها تردید به خود راه دهد.
ادامه مطلب

دانشگاه در نظام اسلامی باید تفاوتی آشکار با نظام‌های غیر دینی داشته باشد

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان تصریح کرد: دانشگاه در نظام اسلامی باید تفاوتی آشکار با دانشگاه در نظام‌های غیر دینی داشته باشد، دانشگاه‌ها در نظام مقدس اسلامی علاوه بر آموزش و پژوهش باید به نگاه الهی و رشد و ارتقای ایمان دانشجو نیز توجه کنند.
ادامه مطلب