عزت جامعه اسلامی، در سایه عدم وابستگی مسئولین به دنیا محقق می شود

  لطف بدین معنا است که خدا با وجود گناهان و لغزش ها و نافرمانی بشر، هدایت خود را برنداشت و باز هم با فرستادن نبی به مردم لطف کرد.
ادامه مطلب

نارضایتی اجتماعی ناشی از ناکارآمدی‌هاست

  مسوول مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: نارضایتی اجتماعی ناشی از ناکارآمدی‌هاست، دشمن تا زخمی در داخل نباشد نمی‌تواند برنامه‌ریزی کند، یارگیری کند و برای اغتشاش سازماندهی کند.
ادامه مطلب

متاسفانه در نظام آموزش و پرورش شاهد خیزش به سمت جامعه غربی هستیم

  رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت:متاسفانه الان شاهد خیزش روبه عقب در آموزش و پرورش به سمت جامعه غربی هستیم این یعنی نوعی تحجر گرایی و این همان مجریان ناسالم است.
ادامه مطلب

آشنایی با «آیت الله طاهری» نگذاشت در دام گروهکهای انحرافی اول انقلاب بیفتیم

  خاطرات جذاب و شنیدنی مبارز انقلابی گرگانی با لحنی محکم و تاثیر گذار  نشان می دهد هنوز هم به آن باورها و فعالیتهایش ایمان دارد و معتقد است حتما خون شهدای انقلاب ثمر می دهد و این انقلاب به انقلاب مهدوی وصل خواهد شد و هر کس از قطار انقلاب پیاده شد خودش ضرر کرده است.

وحدت، ایمان و بصیرت لازمه حفظ انقلاب است

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان وحدت، ایمان و بصیرت را لازمه حفظ انقلاب اسلامی دانست و بر تلاش دانشگاهیان در راستای تربیت نیروی انسانی متخصص مناسب برای نظام و آینده کشور تاکید کرد.
ادامه مطلب

ایران نخستین قربانی برنج تراریخته

  جریان تراریخته‌پرست قوای اصلی خود را بر کشت "برنج تراریخته طارم مولایی" در یک‌میلیون هکتار از اراضی کشورمان متمرکز کرده به‌گونه‌ای که حتی به‌صورت فرمایشی برخی مراکز علمی تحت سیطره خود را نیز مجبور به تأیید عجولانه سلامت این محصول تراریخته کرده است.
ادامه مطلب

تلاش سرویس‌های جاسوسی برای نفوذ به سپاه

  معاون سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های هوشمندانه سازمان حفاظت اطلاعات سپاه در ناکام ساختن دشمن برای نفوذ در این نهاد گفت: پنجه در پنجه سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی بزرگ جهان انداخته‌ایم.
ادامه مطلب

نگرانی‌های الحاق به «پالرمو» باقی است عدم کفایت شروط 5گانه

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با تشریح دلایل مخالفان الحاق به کنوانسیون پالرمو، گفت: نگرانی‌های موجود درباره تبعات الحاق به این کنوانسیون هنوز باقی است.
ادامه مطلب

تلگرام خانه «تبهکاران و تروریست‌ها» شده است

  نخست‌وزیر بریتانیا گفت شرکت‌ها نمی‌توانند صرفاً تماشاگر باشند وقتی می‌بینند عده‌ای از پلت‌فرم آنها سوء‌استفاده می‌کنند، به ویژه تلگرام که «خانه تبهکاران و تروریست‌ها» شده است.
ادامه مطلب

سند STG1 و سند STG2 چیست؟

  سند STG1 بنیان خانواده و سند STG2 بنیان امنیت غذایی و در سلامت مردم را تهدید می کند
ادامه مطلب

تولیدِ علوم انسانی اسلامی «واجب عینی» است

  تولیدِ علوم انسانی اسلامی «واجب عینی» است||ابعاد مهم اسلام در سایه مانده است
ادامه مطلب

مردم ایران از تغییر نظام سیاسی حمایت نمی‌کنند/بی‌اعتمادی عمومی به آمریکا

  نتایج نظرسنجی دانشگاه مریلند و مرکز نظرسنجی IranPoll نشان می‌دهد اکثریت قاطع مردم ایران علی‌رغم داشتن مطالبات معیشتی از ساختار سیاسی نظام جمهوری اسلامی و سیاست‌های کلی آن حمایت می‌کنند.
ادامه مطلب

طراحی ۴۸میلیون کانال سرگرمی و ۱۱ میلیون کانال خبری برای تخریب نظام

  بعضی از روحانیون، نفوذی دشمن هستند که قصد دارند با درست کردن القاب مرجعیت، استفاده ابزاری از دین برای رسیدن به مقاصد و ترغیب به فساد در درون خانواده های هدف داشته باشند، جایگاه روحانیت را تخریب کنند.
ادامه مطلب

مردم با ایستادگی علیه ظلم و فساد درخت تنومند انقلاب را به ثمر رساندند

  امام جمعه اهل سنت پیرواش آق قلا گفت :دهه فجر یادآور زحمات و از خودگذشتگی های حضرت امام خمینی(ره) و مردم همیشه در صحنه بوده که با ایستادگی علیه ظلم و فساد درخت تنومند انقلاب را به ثمر رساندند.
ادامه مطلب

پیام تقدیرحجت الاسلام و المسلمین دکتر سیدعلی‌ طاهری از دادستان مرکز استان

  انتصاب حجت‌الاسلام‌ حقی به عنوان دادستان هرمزگان از یک طرف، مایه‌ی مباهات و خرسندی است و از طرف دیگر، مایه تاثر و دلتنگی است که استان گلستان با شرایط خاص خود در حالی از خدمات و نعمت ارزشمند این چهره برجسته‌ی قضایی محروم می‌شود که جا داشت با تداوم کار و اقدامات موثر ایشان به وضعیت مناسب‌تر و با ثبات‌تری از جهات گوناگون قضایی برسد.
ادامه مطلب