بیانیه حمایت دکتر سیدعلی طاهری ریاست ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از نامزدهای نهایی این شورا

 جمعی از نیروهای انقلابی با تشکیل شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ماه ها تلاش کردند و با طی مسیری منطقی و جمع گرایانه نامزد انقلابی را در کنار یکدیگر جمع کردند
ادامه مطلب

برخی که می‌گفتند تعداد کمی از افراد جناحشان تایید شدند چند لیست داده‌اند

رحمانی فضلی با بیان اینکه الحمد‌لله فضای کشور انتخاباتی است، گفت: در همین تهران که برخی می‌گفتند تعداد کمی از افراد جناح ما تایید صلاحیت شدند چند لیست ارائه داده اند.
ادامه مطلب

آموزش درست جوانان ضامن اداره صحیح کشور در آینده است

حضرت آیت الله علوی گرگانی با اشاره به لزوم ترویج معارف و کلمات اهل بیت(ع) در بین نوجوانان و جوانان تأکید کرد که آموزش درست آنها ضامن اداره صحیح کشور در آینده است.
ادامه مطلب

پاسخ آقاتهرانی به نامه حدادعادل

حجت الاسلام مرتضي آقا تهراني دبيركل جبهه پايداري انقلاب اسلامي طي نامه‌اي به نامه سرگشاده دكتر غلامعلي حداد عادل رييس شوراي ائتلاف نيروهاي انقلاب پاسخ داد.
ادامه مطلب

نشریه انقلاب ویژه بهمن سال 98 منتشر شد

شماره 211 و 212 نشریه انقلاب در 8 صفحه به صورت دو رنگ قرمز و سیاه، با مطالب متنوع در باره بهمن سال 57 و اتفاقات اخیر استان گلستان منتشر شد.
ادامه مطلب

تجلی حضور اقوام و مذاهب مختلف استان گلستان در راهپیمایی 22 بهمن

مردم استان گلستان اعم از شیعه و سنی، فارس و ترکمن، بلوچ و سایر اقوام دیگر با وجود سوز سرما و بارش باران، به خیابان‌ها آمدند و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.
ادامه مطلب

افرادی که دل به مذاکره دارند سبب شهادت سردار سلیمانی شدند

امام جمعه گنبدکاووس گفت: افرادی که دل در مذاکره داشته و در ادامه مسیر حرکت انقلاب نیروهای اسلامی و مقاومت را مانع خود می دیدند سبب ریختن شدن خون سردار سلیمانی شدند.
ادامه مطلب

کناره گیری جوان انقلابی به نفع گزینه های شورای ائتلاف نیروهای انقلابی گلستان

برخود واجب می دانم از یکایک شما مردم شریف گرگان و آق قلا، سروران و عزیزان گرانقدری که بصورت حضوری، تلفنی و یا در فضای مجازی از اینجانب حمایت نمودید و حقیر را مورد محبت های خود قرار دادید صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم و همگان را به حضور پرشور در انتخابات دوم اسفند ماه 98 دعوت می نمایم.
ادامه مطلب

حمایت جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی استان گلستان از شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان گلستان

بدون شک موفقیت و پیروزی در انتخابات دوم اسفند و نجات کشور از این شرایط اسفناک اقتصادی میسور نخواهد بود مگر با همدلی آحاد جامعه و بالاخص نامزدهای گرامی که در چهارچوب ساز و کار تعریف شده شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خود را ملزم به اجماع می دانند.
ادامه مطلب

پیام تسلیت در پی درگذشت روحانی خدوم حجت‌الاسلام طبرسی

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت روحانی خدوم حجت‌الاسلام آقای طبرسی را تسلیت گفتند.
ادامه مطلب

انصراف دکتر مصیب عباسی از نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی

با عنایت به عهد تشکیلاتی خود و معتقد به تفکر حزبی ونیز به حکم اخلاق و عمل به میثاق نامه از ادامه فعالیت انتخابی منصرف و امید وارم جریان انقلابی با وحدت و انسجام بتواند رای اعتماد مردم را نسبت به دو گزینه مذکور بدست آورد
ادامه مطلب

گردهمایی و تجلیل از فعالان فضای مجازی استان گلستان

تجلیل از حجت الاسلام والمسلمین سید محسن طاهری مسئول حوزه علمیه امام صادق علیه السلام در جشنواره بچه های حاج قاسم -دورهمی فعالان فضای مجازی استان گلستان
ادامه مطلب