روزنامه‌های مدعی حمایت از آیت‌الله سیستانی، فتوای ضد‌صهیونیستی او را سانسور کردند

 اصلاح‌طلبان در برابر یک یادداشت آن، مدعی حمایت از آیت‌الله سیستانی شده‌بودند، خبر فتوای ایشان را به همراه تصویر این مرجع تقلید در صفحه نخست خود منتشر کرد.
ادامه مطلب

بیانات حجت الاسلام و المسلمین دلبری امام جمعه گالیکش در خطبه‌های نماز جمعه

 نباید به آدرس غلطی که جریان تحریف می دهد توجه کنیم و کشور و مسائل اقتصادی را معطّل بگذاریم و نگاهمان به آنها باشد و سرنوشت اقتصاد کشورمان را به آمدن و رفتن دو احمق درجه یک (ترامپ و بایدِن) گره بزنیم ...
ادامه مطلب

انتقاد رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها از روحانی: حرفی زد که معنای کرنش داد

 حجت‌الاسلام رستمی نماینده رهبری در دانشگاه‌ها نوشت:"صلح" و "جنگ" برخلاف ارزش‌های مطلقی چون "حق طلبی" و "دفاع" اموری نسبی هستند. یعنی حسب شرایط می‌توانند عقلی و ارزشمند یا نابخردانه و ضدارزش باشند. اما اینکه وسط کارزار فشار حداکثری ترامپ یک مقام ارشد اجرایی حرفی بزند که معنای کرنش بدهد(شما بخوانید صلح) حداقل به سه دلیل مهم، اشتباهی راهبردی است.
ادامه مطلب

شیعه و سنی نماد وحدت در جهان هستند

 الحاج محمد امین آخوند صفری گفت: شیعه و سنی نماد وحدت در جهان هستند و این پیوندی که در بین شیعه و سنی است؛ با دسیسه ها و توطئه دشمنان گسستنی نیست/امام حسن(علیه السلام) اسوه استقامت و صبوری است
ادامه مطلب

اولین نشست راهبردی هم اندیشی جبهه انقلاب اسلامی در خصوص پیگیری مسائل اقتصادی

 اولین نشست راهبردی هم اندیشی جبهه انقلاب اسلامی در خصوص پیگیری مسائل اقتصادی و معیشتی مردم در سطح کشور و همچنین استان گلستان
ادامه مطلب

اعطای حکم نمایندگی بنیاد بین‌المللی غدیر برای امام جمعه خان ببین

 حکم نمایندگی بنیاد بین‌المللی غدیر در خان ببین ، برای حجت الاسلام و المسلمین بیات، از سوی ریاست بنیاد غدیر استان گلستان حجت الاسلام دکتر طاهری صادر شد.
ادامه مطلب

جریانی که از دولت حمایت کرد باید شرعا پاسخگوی ملت باشد

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم حق دارند گلایه کنند و بگویند فریب خورده هستیم، وعده های دروغین را شنیدیم اما چیزی ندیدیم.
ادامه مطلب

ضربه دشمن به ایران در کالبد «برجام»

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بسیاری از مواقع احساس می شود که دولت باید برای حل مشکلات اقتصادی کاری انجام دهد اما این کارها انجام نمی گیرد؛ این به معنی آن است که کار اجرا در کشور ضعیف است.
ادامه مطلب

بسیاری در اسرائیل برای همکاری با ایران انگیزه دارند

 ان‌شاءالله مثل فتح مکه با آرامش و بدون خونریزی وارد بیت‌المقدس می‌شویم/  تابلوهای روزشمار پایان اسرائیل را جمع کنید/ آمریکا نمی تواند محاسبه کند که اگر با ایران وارد جنگ شود چه بلایی سرش خواهد آمد/ کدام پایگاهش در خود آمریکا موشک‌باران شود، چه بلایی سر کاخ سفید می‌آید/ تمرین‌ کرده‌ایم که در همان دقایق اول باید کجا‌ها را بزنیم، چه کسانی را بگیریم
ادامه مطلب

رییس کل دادگستری گلستان از سازمان سراج مرکز گلستان بازدید کرد

رسانه های عدالتخواه گلستان که مدیر یکی از آن ها جانباز ۸ سال دفاع مقدس است توانسته در راستای مطالبه گری کمک زیادی به دستگاه قضایی کند  
ادامه مطلب

دیدار و تجلیل اعضای بسیج رسانه از جانباز محمد خادملو

 اعضای بسیج رسانه  با جانباز محمد خادملو  ,عدالت خواه گلستانی و مدیر سایت عدالتخواهان گلستان دیدار کردند.
ادامه مطلب

جوان انقلابی دنبال حقایق اربعین باشد /مسئولین پشت میز نشین مدافع اسلام باشند

 در گفتگوی حجت الاسلام صغیری با گلستان ما مطرح شد :در هر مکتبی هستیم چه حوزه های علمیه و چه دانشگاه ها و چه پشت میزهای خدمت باید الگویمان همانند الگوی حسینی باشد، مسولینی که پشت میزهای خدمت نشسته اند و در حال انجام وظیفه به مردم می باشند باید مدافع اسلام باشند.  
ادامه مطلب

سفیر اتریش: کیفیت خدمات پزشکی در تهران با وین برابری می‌کند

  «استفان شولتس» سفیر اتریش در ایران در مصاحبه با روزنامه همشهری گفت: «من ۵ فرزند دارم. همه آنها بزرگ شده‌اند. گاهی به ما سر می‌زنند و مدتی پیش ما می‌مانند. ۲ تا از آنها چند وقت قبل در تهران عمل جراحی داشتند. عمل خیلی سختی نبود، اما واقعا باید بگویم که پیشرفت‌های پزشکی در ایران خارق‌العاده است. کیفیت خدمات پزشکی در تهران با وین برابری می‌کند».
ادامه مطلب

واکنش آیت‌الله رییسی به اظهارات حسن روحانی

 رییس قوه قضاییه گفت: جنگ اقتصادی سال‌هاست که به کشور ما تحمیل شده است، اما آنچه جلوی «قلدری»‌های دشمن را می‌گیرد، «اقتدار» نشان دادن است؛ «اظهار عجز» و سستی و کم‌کاری، دشمن را در جنگ اقتصادی «گستاخ»‌تر می‌کند؛ مردم، اظهار عجز و القای ناتوانی در حل مشکلات را از مسئولین نمی‌پذیرند.
ادامه مطلب

ریاست جمهوری دوباره روحانی اقتصاد کشور را مثل پلاسکو فروریخت

آنقدر شرایط را وخیم کردند که حتی رئیس جمهور بعدی هم نمی‌تواند به سرعت این شرایط را تغییر دهد/ روحانی برای توجیه ناکامی‌ها می‌گوید فقط ۳ سال گذشته جنگ اقتصادی بوده!  
ادامه مطلب