ر خانه ۳ بیکار دارد؛ برای ایجاد شغل باید سوخت را گران کنیم

  سخنگوی دولت با اعلام اینکه سال آینده بطور قطع یارانه سه دهک افراد بی نیاز را قطع خواهیم کرد، گفت: برای ایجاد حدود یک میلیون فرصت شغلی نیاز به اصلاح قیمت حامل های انرژی در سال آینده است.
ادامه مطلب

دولت دنبال پُرکردن کسری ۱۶ هزار میلیارد تومانی با افزایش نرخ بنزین

  دولت با افزایش ۵۰۰ تومانی نرخ فروش هر لیتر بنزین در سه ماهه پایانی سال جاری، درآمدی ۳۶۰۰ میلیارد تومانی کسب خواهد کرد که با رقم ۱۶ هزار میلیارد تومان درآمد درخواستی دولت در این بخش فاصله دارد.
ادامه مطلب

دادن تریبون بیت المال به فتنه گران جفا به خون شهداست

  مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاهها با گرامیداشت یاد شهدا با در اختیار قرار گرفتن تریبون بیت المال و نظام در اختیار فتنه گران انتقاد و تاکید کرد باید این مراسمان به صورت کرسی و یا میزگرد برگزار شود.
ادامه مطلب

نامه دکتر بیارجمندی به سرلشکر باقری

  شورای هماهنگی اطلاعات در تراز انقلاب و نظام اسلامی نیست / قانون تمرکز اطلاعات مصوب سال ۶۸ مجمع تشخیص بازنگری شود / جامعه اطلاعاتی کشور را ذیل ستاد کل نیروهای مسلح تشکیل دهید
ادامه مطلب

اکنون وعده روحانی محقق شده و دولت دستش را به سوی مردم دراز کرده است!

  آقای روحانی در تبلیغات انتخابات 92 گفت : «دولت تدبیر و امید به دنبال این است که آنچنان مردم را از درآمد سرشار کند که اصلاً به یارانه 45 هزار تومانی نیازی نداشته باشند...باید کار را به جایی برسانیم که به جای اینکه مردم دستشان را به سوی دولت دراز کند، دولت دستش را به سوی مردم دراز کند.»
ادامه مطلب

داغ یهودی شدن قدس به دل صهیونیست‌ها خواهد ماند

   حضرت آیت الله علوی گرگانی، در پیام خود در واکنش به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا، تأکید کردند: این‌ بار هم دشمنان اسلام مانند دفعات قبل، قطعاً به اهداف خود نخواهند رسید و قدس شریف، همچنان اسلامی خواهد ماند و داغ یهودی شدن قدس به دل آنان خواهد ماند.
ادامه مطلب

دکترسید علی طاهری، سرپرست جدید دانشگاههای آزاد گلستان و گرگان

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور با  صدور حکمی حجت الاسلام والمسلیمن دکتر سیدعلی طاهری را به سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان و واحد گرگان منصوب کرد.
ادامه مطلب

دهن‌کجی وزارت ارشاد/ «عصبانی نیستم» ۹دی اکران می شود!

  وزارت ارشاد یک فیلم مدافع فتنه را در آستانه سالگرد ۹ دی اکران خواهد کرد!
ادامه مطلب

جایگزین تقوی در شورای سیاست‌ گذاری ائمه جمعه مشخص شد

  وی درباره پایان مأموریت خود در شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور نیز گفت: به‌احتمال بسیار زیاد بعد از سفر بنده به کرمان، رئیس جدید شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه معرفی و معارفه خواهد شد
ادامه مطلب

بعضی ها در تشخیص مشکلات واقعی مردم به بیراهه می روند!

    مشکل واقعی مردم مشکل بانک هاست که مردم را بیچاره کرده است، مشکل مردم بناهای فرسوده در سراسر کشور است که با یک زلزله موجب تلفات زیادی می شود، مشکل مردم جوانان بیکار است، مشکل مردم تعطیل شدن کارخانه هاست نه حضور در استادیوم های ورزشی؛ چرا بعضی ها به بیراهه می روند؟
ادامه مطلب

سخنان جالب آیت الله مصباح یزدی درباره تحول درحوزه تا سودهای کلان بانکی

  همه درک مى‌کنند که روحانیت باید متحول و متکامل گردد، حتى اگر ممکن باشد باید در این زمینه، انقلابى صورت بگیرد؛ دستکم، باید یک اصلاح تکاملى تدریجى ایجاد شود؛ و تحولات لازم به تدریج و بر اساس برنامه‌ریزى علما و فضلا، حاصل شود، ایجاد تحول در روحانیت و نظام آموزشى حوزه کار مشکلى است، ولى محال نیست.
ادامه مطلب

ادعای بقایی کذب محض است

  دفتر آیت الله رئیسی ادعای بقایی در مورد اهدای سکه را تکذیب کرد
ادامه مطلب

انتقاد سردار باقرزاده از نحوه پوشش اخبار زلزله توسط صداوسیما

  فرمانده کمیته جستجوی مفقودین از نحوه پوشش اخبار زلزله از صداوسیما انتقاد کرد.
ادامه مطلب

اولین بزرگداشت نعیم در تهران

  دولت آلبانی میزبان منافقین است اما علاقه مردمش به ایران ریشه در «کربلا» دارد-در تقویم آلبانی روز «نعیم» هم وجود دارد که پاسداشت شاعر حماسه سرایشان نعیم فراشری نامگذاری شده و مراسم های ویژه ای در آن برگزار می شود. این هم باز همه ماجرای نزدیکی فرهنگی ایران و آلبانی نیست. خیلی عجیب است اما باید بدانیم که نعیم فراشری شاعر حماسه سرای بزرگ آلبانی دیوان اشعارش را به نام
ادامه مطلب

مجوز راه اندازی رشته های تخصصی در مدارس علمیه صادر شده است

  راه اندازی رشته های تخصصی در مدارس علمیه از مصوباتی است که به تصویب رسیده و مدیران محترم می توانند در مدارس خود رشته تخصصی داشته باشند.
ادامه مطلب