ردپای یک بیمه اسرائیلی در تهران!با آنها کاری نداشتیم، فقط یک دیدار ساده بود!

پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  غلامعلی غلامی قائم مقام شرکت بیمه کار آفرین گفت که با وجود اجرایی شدن برجام، همچنان گشایشی در صنعت بیمه رخ نداده و شرکت‌های بیمه اتکایی خارجی فعالیت خود را با شرکت‌های داخلی شروع نکرده‌اند.
 

غلامی به حضور گروهی از مدیران ارشد شرکت بیمه "جنرالی" ایتالیا در شرکت متبوع خود اشاره داشت و افزود که این شرکت همچون سایر شرکت‌های خارجی پس از برجام بازدیدی از صنعت بیمه ایران داشته اما هیچ تفاهمنامه‌ای بین کارآفرین و این شرکت به امضاء نرسید.
وی احتمال داد که این شرکت ایتالیایی در شرکت‌های دیگر بیمه‌ای کشور هم حضور یابد و تصریح کرد که ما با آنها کاری نداشته‌ایم و این حضور یک دیدار ساده بود.
گفته می‌شود که شرکت میگدال بزرگترین و قدیمی ترین شرکت بیمه‌ای رژیم اشغالگر قدس، در سال 1934 و با مشارکت "شرکت ایتالیایی جنرالی" تأسیس شده است.
از قرار معلوم، مالکیت 70 درصد این شرکت بیمه‌ای که بزرگترین شرکت بیمه درمان و عمر در سرزمین های اشغالی به شمار میرود با شرکت " جنرالی" ایتالیا است.
گروهی از مدیران ارشد شرکت بیمه جنرالی ایتالیا روز چهارشنبه گذشته با حضور در شرکت بیمه کارآفرین با جمعی از مدیران این شرکت دیدار و گفتگو کرده اند.
هیات مدیران جنرالی را افرادی چون فردریک دو کورتوا مدیر امور بین ‏الملل، فردریک موروسه مدیر برنامه ریزی و خیم انچوستگی مدیر امور اروپا، خاورمیانه و افریقای این شرکت همراهی میکردند.
در این جلسه که با حضور محمود ضرابی مدیرعامل، مهدی علوی مشاور عالی هیات مدیره و محمدعلی ضرابی مدیراتکایی و امور بین ‏الملل تشکیل شده بود، دو طرف پیرامون نحوه توسعه همکاری‏های فیمابین مذاکراتی انجام دادند.
قائم مقام شرکت بیمه کار آفرین تاکید کرده که حضور نمایندگان این شرکت از بیمه کارآفرین یک دیدار ساده بوده و این احتمال که بخشی از سهام این شرکت با شرکت وابسته به رژیم صهیونیستی ارتباطی داشته باشد را رد نکرد.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.